Druga wygrana piłkarek KKS-u - Nowiny Zabrzańskie

Więcej informacji

Druga wygrana piłkarek KKS-u

Piłkarki nożne KKS-u Zabrze pokonały na własnym boisku drużynę MKS-u Gwiazda Prószków (3:0). Po dwóch kolejkach zabrzanki z kompletem zwycięstw zajmują drugie miejsce w tabeli.

W 33 minucie po strzale Joanny Kęsoń zespół z Zabrza wyszedł na prowadzenie. W pierwszej części meczu zabrzanki zdołały podwyższyć wynik, strzelcem drugiej bramki została Wioletta Dziółko w 38 minucie. W 53 minucie dośrodkowanie Lidii Florian zamieniła na bramkę, po uderzeniu głową Angelika Czmok. W najbliższą niedzielę (10.09.) KKS Zabrze zmierzy się z zespołem Bielawianka Bielawa. Początek spotkania o godz. 16:00, na stadionie Sparty w Mikulczycach.