Górnik odprawił Azoty! [GALERIA] - Nowiny Zabrzańskie

Więcej informacji

Górnik odprawił Azoty! [GALERIA]

Piłkarze ręczni NMC Górnika Zabrze pokonali po emocjonującym meczu drużynę Azoty Puławy 36 : 34 i nadal są liderem w swojej grupie rozgrywek Superligi. Mecz był bardzo wyrównany i przez większość spotkania żadnej z drużyn nie udawało się odskoczyć na więcej niż jedną lub dwie bramki. Na 20 minut przed końcem goście wyszli na prowadzenie 26:23, jednak 5 minut później był już remis. Chwilę później po faulu był karny dla gości, na szczęście otuchy zabrzanom dodał Martin Galia, fantastyczną obroną. Zabrzanie odpowiedzieli bramką i tego prowadzenia nie dali już sobie wydrzeć do końca spotkania.