Trudna przeprawa z Zagłębiem [GALERIA] - Nowiny Zabrzańskie

Więcej informacji

Trudna przeprawa z Zagłębiem [GALERIA]

Zagłębie Lubin postawiło się NMC Górnikowi Zabrze i nasi piłkarze ręczni musieli ostro napocić się na końcowy sukces. Reklamowane jako „Hajerskie derby” spotkanie było pełne widowiskowych akcji i błyskawicznych kontr.Mecz od początku był zacięty. Zabrzanom w pierwszej połowie udawało się odskoczyć na kilka bramek, ale goście zaraz niwelowali tę przewagę. Ostatecznie do przerwy było 19:17 dla gospodarzy. W drugiej części meczu zrobiło się dramatyczniej, co chwilę to goście wychodzili na prowadzenie. Na szczęście w końcówce zabrzanie zagrali wreszcie skutecznie w ataku, dobrze w obronie i mecz zakończył się ich wygraną 33:31.