Tłumy na konwencji Fitness [GALERIA] - Nowiny Zabrzańskie

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj pliki Cookies
Więcej informacji

Tłumy na konwencji Fitness [GALERIA]

Ruch i wysiłek przy głośnej, rytmicznej muzyce – to jest to! Około 300 uczniów z gimnazjów i szkół średnich wzięło udział w II Młodzieżowej Konwencji Fitness, która odbyła się dziś w Centrum Edukacji, przy ul. 1 Maja. 

- Konwencja składa się z ćwiczeń z różnymi trenerami, przerywanych pokazami różnych dyscyplin sportowych – mówi Anna Franckiewicz, organizatorka imprezy. -Konwencja nieprzypadkowo odbywa się w naszej szkole, w naszej szkole jest klasa o specjalności „trener personalny – inspektor fitness”. To druga edycja tej imprezy, jestem pewna, patrząc na jej przebieg, że będą kolejne.


Wstecz

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarzCurrent month ye@r day *