Napisane przez 11:05 pm Rozrywka

Bajkowy koncert dla dzieci – Multikino – Zabrze

Bajkowy koncert dla dzieci - Multikino - Zabrze

Bajkowy koncert dla dzieci - Multikino - Zabrze

Kiedy: 4 czerwca 2023 o godz. 11:00

Multikino, ulica Gdańska 18 – Zabrze

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

Zapraszamy na emocjonujący koncert muzyczno-multimedialny dla najmłodszych fanów animowanych bajek i ich piosenek tytułowych. Ten spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, które uwielbiają takie kreskówki jak: „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam”, „Tomek i Przyjaciele”, „Trolle”, „Bing”, „Kraina Lodu”, „Marta Mówi”, „Psi Patrol”, „Barbie”, „Noody”, „Koci Domek Gabi”, „Smerfy”, „Gumisie” oraz „Przytul Mnie”. Podczas 50-minutowego koncertu, Prestige Chamber Orchestra wykona te piosenki na żywo, a na ekranie kinowym Multikino w Zabrzu pojawią się wizualizacje multimedialne. Dzięki temu najmłodsi widzowie zostaną przeniesieni do świata swoich ulubionych bajek.

Producentem tego koncertu jest firma Piotr Adam Nowak Production, która wcześniej zrealizowała inne wydarzenia muzyczne dla dzieci, takie jak „Muzyczne Przygody Pana Kleksa”, „Cyrkowa Orkiestra Show” i „Bajki Symfonicznie”. Te wydarzenia cieszyły się dużą popularnością wśród najmłodszych widzów, co potwierdza ich jakość i atrakcyjność.

Jeśli chcesz zabrać swoje dziecko na niezapomnianą przygodę, kup bilety na ten koncert w Zabrzu na stronie www.KupBilecik.pl. Bądź z nami na tym spektaklu muzycznym, który zapewni twojemu dziecku wiele radości i wrażeń!

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij