Napisane przez 5:17 pm Bytom, Z regionu

Bytom: 22-latek zatrzymany z dużą ilością narkotyków – grozi mu do 10 lat więzienia

Bytom 22-latek zatrzymany z dużą ilością narkotyków - grozi mu do 10 lat więzienia

W miniony czwartek, kryminalni z III komisariatu ulokowanego przy ulicy Rostka, podjęli działania, które doprowadziły do zatrzymania 22-letniego mężczyzny. Jak się okazało, podejrzewano go o posiadanie środków odurzających. Mundurowi przypuszczali, że młody Bytomianin mógł przechowywać narkotyki w swoim mieszkaniu, a ich podejrzenia okazały się słuszne.

Policjanci zespołu wywiadowczego i kryminalni z komisariatu III podjęli natychmiastowe działania i dokonali rewizji w mieszkaniu 22-latka. Zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy i metaamfetaminy, a suma ta pozwala na przygotowanie ponad 11 tysięcy dilerskich działek.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. W wyniku działań kryminalnych młody Bytomianin jest obecnie objęty dozorem policyjnym.

Posiadanie i handel narkotykami to poważne przestępstwo, które jest surowo karane przez prawo. Policja i inne służby bezpieczeństwa podejmują wszelkie niezbędne środki, aby zwalczyć ten proceder i ochronić obywateli przed szkodliwymi skutkami zażywania narkotyków.

źródło: Policja Bytom

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij