Napisane przez 4:42 pm Ciekawostki

Czystość i zapach w miejscu pracy mają znaczenie. Dlatego warto zlecić sprzątanie biur w Katowicach profesjonalnej firmie?

Czyste i komfortowe warunki pracy – tak brzmią zasady BHP, których powinien przestrzegać każdy pracodawca, tworząc miejsce pracy. Ten obowiązek i zobowiązanie nie są bez znaczenia. Wielokrotnie udowodniono w badaniach, że czyste miejsce pracy pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale również koncentrację. Warto więc zadbać by nic nie zakłócało nam spokoju a praca mogła być wykonywania w sprzyjających warunkach. Wesprzeć nas może w tym procesie profesjonalna firma sprzątająca. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy usługi takiej firmy.

Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniej firmy do sprzątania naszego biura?

Szukając firmy, która wesprze nas w sprzątaniu biura i utrzymaniu w nim bieżącego porządku, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Są to zakres świadczonych usług, jakość i ocena przez dotychczasowych Klientów (możemy sprawdzić rekomendacje w Internecie), stosowane technologie sprzątania a także oferta finansowa. Ważne by firma, na którą się zdecydujemy była profesjonalna i prezentowała indywidualne podejście. Każdy bowiem Klient jest inny i wymaga wsparcia w różnym zakresie.

Szukając profesjonalnej firmy sprzątającej warto również mieć na uwadze fakt by było ono dostosowane do naszego kalendarza. Wiele firm bowiem świadczy usługi w określonych godzinach, które często pokrywają się z godzinami prac biura. Wybierajmy więc taką firmę, która jest elastyczna i może nas wesprzeć w sprzątaniu, gdy nasze biuro opuszczą już pracownicy, by nie przeszkadzać im w pracy.

Gdy szukamy takiej firmy na Śląsku, doskonale sprawdzi się Klaster – firma sprzątająca Katowice, która w swoim portfolio oferuje nie tylko sprzątanie, ale również ochronę mienia. Dodatkowym atutem jest wykorzystywanie przez Klaster takich technologii sprzątania, które pozwalają dbać o środowisko a dzięki zastosowanej technologii „suchego lodu” sprzątanie jest szybkie i efektywne.

Zaletą Klastra jest to, że zarówno zakres prac, kalendarz ich wykonywania oraz stosowane urządzenia i środki czystości są każdorazowo indywidualnie ustalanie z Klientem. Ma to szczególne znaczenie w dzisiejszych czasach, gdy wiele firm decyduje się na stworzenie we wnętrzu swojej firmy odpowiedniej atmosfery, również z wykorzystaniem zapachu. Takie indywidualne podejście do potrzeb jest wiec bardzo cenione.

Oferta firmy Klaster na Śląsku – sprawdź już dzisiaj!

Oferta firmy Klaster obejmuje podstawowe usługi sprzątania jak również te bardziej zaawansowane. Do podstawowych zaliczymy m.in.:

  • czyszczenie i mycie podłóg oraz wykładzin
  • czyszczenie mebli biurowych, szafek, regałów, biurek, stołów, krzeseł, lad
  • czyszczenie parapetów, schodów, poręczy, luster
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • sprzątanie pomieszczeń kuchennych
  • czyszczenie sanitariatów
  • dostarczanie środków higieny, wymiana worków na śmieci
  • specjalistyczne czyszczenie powierzchni szklanych – okien, szyb w meblach i drzwiach
  • sprzątanie w windach
  • czyszczenie osłon okiennych.

W portfolio marki znajdziemy również usługi w zakresie sprzątania specjalistycznego takiego jak polimeryzacja podłóg, mycie okien czy mycie hydrodynamiczne.

Sprawdź sprzątanie biur Sosnowiec i dopasuj usługi do swoich oczekiwań.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij