Napisane przez 1:15 pm Ciekawostki

Domy na sprzedaż w Zabrzu – czy to się opłaca?

Planujesz zakup domu jednorodzinnego w granicach górnośląskiej metropolii, ale nie wiesz, gdzie szukać, żeby nie rezygnować z wygodnego i szybkiego dojazdu do najważniejszych miast regionu oraz bliskości punktów usługowych? Wciąż rozważasz, czy lepiej postawić własny dom od zera, czy zdecydować się na jeden z gotowych nowych domów na sprzedaż od dewelopera? Podpowiadamy, gdzie znaleźć opłacalne domy na sprzedaż w Zabrzu!

Zabrze – domy na sprzedaż od dewelopera a samodzielna budowa

Wielu Polaków decyduje się na budowę własnego domu według spersonalizowanego projektu. Popularnym argumentem przemawiającym za tym rozwiązaniem jest cena, ale czy na pewno budowa domu od zera jest tańsza niż gotowy dom jednorodzinny na sprzedaż?

Pamiętajmy, że na całkowity koszt budowy domu składa się bardzo wiele elementów, których zakup zazwyczaj trzeba rozłożyć w czasie ze względów logistycznych. Z tego powodu każdy, kto buduje na własną rękę, jest narażony na nagłe wzrosty kosztów materiałów budowlanych – co bardzo wyraźnie odczuliśmy w 2022 roku.

W dodatku budowa domu to nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim ogrom czasu poświęconego na wyszukiwanie i nadzorowanie ekip, załatwianie formalności w gminie, przygotowywanie dokumentacji pod różnego rodzaju pozwolenia, a nierzadko również rozwiązywanie problemów, o których większość z nas ma raczej blade pojęcie. Ci, którzy budowę domu mają już za sobą, doskonale wiedzą, że ten proces lubi się przeciągać, a kolejne nieprzewidziane sytuacje pociągają za sobą kolejne – niczym przewracające się domino.

Wybierając gotowe domy na sprzedaż, na przykład w Zabrzu, gwarantujesz sobie spokój ducha i stałą cenę. Nie musisz na własną rękę szukać ekipy budowlanej, zmagać się z formalnościami i angażować się w powstawanie budynku. To wszystko załatwia za Ciebie deweloper, a Ty, czekając na klucze, możesz poświęcić czas na inne zajęcia.

Komfortowe mieszkania na sprzedaż w Zabrzu w domach wielorodzinnych

Zabrze Grzybowice: domy na sprzedaż od dewelopera

Jedną z ciekawszych inwestycji w regionie jest aktualnie Osiedle Grzybowice położone na północy Zabrza, blisko autostrady A1 oraz drogi krajowej 78. Ta lokalizacja łączy to, co najlepsze w dwóch światach – miejskim i podmiejskim. Spokój osiedla nie wyklucza korzystania z wygód życia w mieście: blisko stąd do punktów usługowych, obiektów sportowych czy galerii handlowych.

Osiedle Grzybowice jest kolejną już inwestycją gliwickiego dewelopera Dom100, który w swoim portfolio ma między innymi tanie domy na sprzedaż w Pyskowicach oraz liczne mieszkania i apartamenty w Gliwicach oraz Zabrzu. Na koncie Dom100 znajdują się inwestycje oddane przed planowanym terminem, a mimo obecnych utrudnień na rynku nieruchomości firma wciąż buduje – ten kontrargument przyda się każdemu, kto podaje w wątpliwość stabilność firm deweloperskich w obliczu inflacji i kryzysu branży budowlanej.

Wielorodzinne domy z mieszkaniami na sprzedaż w Zabrzu

Osiedle Grzybowice w Zabrzu – jak wyglądają domy na sprzedaż?

Co ma do zaoferowania Osiedle Grzybowice? Te domy na sprzedaż, oprócz doskonałej lokalizacji, to aż do 139 m2 powierzchni plus własny, ogrodzony ogród idealny do relaksu i rodzinnej zabawy. Wszystkie domy mają użytkowe poddasze i cztery przestronne pokoje, a także balkon na pierwszym piętrze.

Dom100 buduje w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że użyte materiały są wysokiej jakości i gwarantują solidne, długotrwałe efekty. Domy na sprzedaż w Zabrzu-Grzybowicach w ramach tej inwestycji powstają w kameralnej zabudowie szeregowej, która pozostawia sporo wolnej przestrzeni i duży dostęp do zieleni wokół każdego budynku.

Sprawdź inwestycję Osiedle Grzybowice i przekonaj się, że Zabrze to lokalizacja idealna również dla rodzin, którym zależy na spokojnej okolicy przy równoczesnej bliskości miasta. Dzięki gotowym domom na sprzedaż w Zabrzu będziesz mógł poświęcić więcej czasu najbliższym w oczekiwaniu na własne cztery kąty!

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Zamknij