Napisane przez 4:47 pm Gliwice

Gliwice: Pobicie młodego mężczyzny przy Rynku – publikujemy wizerunek sprawców

Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzi aktualnie procedurę dochodzeniową w związku z przypadkiem pobięcia młodego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w dniu 19 lipca 2023 roku przy ulicy Zwycięstwa 2 w Gliwicach. W toku obecnie realizowanego postępowania, udało się wykryć oraz zabezpieczyć materiał w postaci fotografii, zaś tożsamości potencjalnych podejrzanych zdołano dostrzec i podjąć środki ostrożności.

Osoby dysponujące informacjami na temat identyfikacji sprawców przestępstwa, proszone są o nawiązanie kontaktu z I komisariatem, zlokalizowanym przy ulicy Kościelnej 2. Możliwe jest to za pośrednictwem numeru telefonu 47 8590100, bądź bezpośrednio z oficerem prowadzącym sprawę, asp. szt. Grzegorzem Borawskim, dostępnym pod numerem telefonu 47 8590122, lub za pomocą adresu e-mail: grzegorz.borawski@gliwice.ka.policja.gov.pl. Dla osób preferujących anonimowość, istnieje opcja skorzystania z anonimowej skrzynki informacyjnej „Powiadom nas„.

Dysponując całodobową dostępnością, numer telefonu 47 8590 100 jest operacyjny nieustannie. Wszelkie informacje udostępniane przez osoby informujące są objęte gwarancją anonimowości i nie będą one poddawane zbędnym wywiadom ani niepokojeniom. Każda dostarczona informacja zostanie dokładnie przeanalizowana i zweryfikowana.

źródło: UM Gliwice

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij