Napisane przez 8:56 pm Ciekawostki

Jak dojechać do Europy Centralnej z Zabrza

Europa Centralna w Gliwicach jest łatwo dostępna z wielu miast w regionie. Dzięki doskonałej lokalizacji i dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej, dojazd do centrum handlowego jest szybki i komfortowy. Zachęcamy do odwiedzenia Europy Centralnej i skorzystania z jej bogatej oferty handlowej.

Jak dokładnie dojechać do galerii Europa Centralna z Zabrza? Oto przewodnik dla podróżujących.

Jadąc od strony Zabrza, kierujemy się na Gliwice-Sośnicę. Następnie kierujemy się na centrum Gliwic oraz na Ligotę Zabrską. W Ligocie Zabrskiej skręcamy z ulicy Kujawskiej w ulicę Błonie i podążamy nią aż do skrzyżowania z ulicą Pszczyńską. Na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”.

Europa Centralna to nie tylko centrum handlowe, ale prawdziwe serce komercyjne Polski i całej Europy. Położone strategicznie w Gliwicach, przy skrzyżowaniu kluczowych dróg i autostrad, stanowi prawdziwy węzeł komunikacyjny. W jego skład wchodzi zarówno park handlowy z licznymi sklepami, jak i galeria z bogatą ofertą produktów i usług. Odwiedzający mogą korzystać z wielu udogodnień, od stref pracy po miejsca do relaksu dla najmłodszych. Co więcej, Europa Centralna dba o środowisko, co potwierdza jej ekologiczny certyfikat. Za całość odpowiadają renomowane firmy: Canolten Investments oraz Sierra Balmain.

Visited 33 times, 1 visit(s) today
Zamknij