Napisane przez 10:07 pm Ciekawostki

Jaki autobus jedzie do M1 Zabrze

ch m1 zabrze

Centrum Handlowe M1 w Zabrzu to popularne miejsce dla wielu mieszkańców regionu. Ale jak się tam dostać komunikacją miejską? W tym artykule przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje na temat dojazdu autobusem do M1 Zabrze.

Krótka charakterystyka Centrum Handlowego M1 w Zabrzu

Centrum Handlowe M1 Zabrze, położone przy ul. Plutonowego R. Szkubacza 1, oferuje szeroki wybór sklepów i atrakcji dla całej rodziny. Otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele 10:00-20:00.

Główne linie autobusowe dojazdowe do M1 Zabrze

  • Linia 250: Trasa z Gliwice Plac Piastów do Zabrze Goethego, przechodząc przez wiele przystanków, w tym Gliwice Zamek Leśny oraz Zabrze Al. Korfantego.
  • Linia S1 Zabrze: Kursuje między Zabrze Maciejów M1 a Zabrze Maciejów M1, z przystankami takimi jak Os. Kopernika Bruno czy Zabrze Politechnika Śląska.

Alternatywne środki transportu

Oprócz autobusów, istnieją też tramwaje, które zatrzymują się w pobliżu CH M1 Zabrze. Najbliższy przystanek tramwajowy to Maciejów Kondratowicza, który znajduje się 27 minut pieszo od centrum.

Przystanki w najbliższej okolicy CH M1 Zabrze

  • Maciejów M1 – 3 minuty pieszo
  • Maciejów Pestalozziego – 16 minut pieszo
  • Maciejów Kąpielisko – 23 minuty pieszo

Częstotliwość kursowania autobusów

Autobusy linii S1 kursują w dni powszednie co godzinę, z pierwszym odjazdem o 08:12. W soboty i niedziele kursy są nieco rzadsze, ale nadal dostępne dla podróżnych.

Uwagi i ważne informacje

Niektóre kursy mają ograniczenia w trasie. Na przykład kurs oznaczony literą „A” odjeżdża od przystanku Zabrze Kotarbińskiego, a kurs oznaczony literą „B” kończy trasę na przystanku Zabrze Curie-Skłodowskiej.

Podsumowanie

Dojazd do Centrum Handlowego M1 w Zabrzu komunikacją miejską jest prosty i wygodny. Dzięki wielu dostępnym liniom i częstym kursom, każdy może łatwo dotrzeć na miejsce i cieszyć się zakupami czy innymi atrakcjami oferowanymi przez centrum.

Visited 905 times, 1 visit(s) today
Zamknij