Napisane przez 10:31 am Ciekawostki

Jakie części serwisowe wybrać do smartfonów z serii Samsung Galaxy?

Samsung Galaxy to seria smartfonów zaprezentowana w 2009 roku. Producent oferuje w jej ramach kolejne modele, które nieustannie zyskują uznanie wśród klientów. Profesjonalny serwis urządzeń GSM musi być przygotowany na naprawę oraz wymianę poszczególnych komponentów w tych urządzeniach. Zobacz, jakie podzespoły do smartfonów Samsung Galaxy powinny znaleźć się w ofercie każdego punktu serwisowego.

Wyświetlacze – najważniejsze podzespoły 

Jedną z najczęściej spotykanych usterek, jaka może spotkać każdego posiadacza smartfonu, to pęknięty wyświetlacz. Przypadkowe obicie lub upadek urządzenia może sprawić, że korzystanie z niego będzie bardzo utrudnione lub wręcz stanie się niemożliwe. Hurtownia GSMOK oferuje serwisom wyświetlacze do najpopularniejszych modeli telefonów. Znajdziesz tu m.in. ekrany do Samsung Galaxy A71 – https://gsmok.pl/wyswietlacze-samsung-a715-galaxy-a71-4g-m2880-c106. To wysokiej jakości urządzenia wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED z rozdzielczością 2400×1080 px. Po wystąpieniu awarii klienci nie decydują się na zakup nowego telefonu, lecz preferują wymianę podzespołu, aby móc wciąż cieszyć się tymi parametrami podczas użytkowania. Do poszczególnych modeli smartfonów, jak np. Samsung Galaxy S10 (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-samsung-g973-galaxy-s10-4g-m2514-c107) odnajdziesz ekrany oryginalne, pochodzące bezpośrednio od producenta, dzięki czemu zyskasz wyposażenie, które nie będzie odbiegać jakością od fabrycznie zamontowanych podzespołów.

Pozostałe wyposażenie

Jeśli chcesz, aby prowadzony przez Ciebie punkt serwisowy był gotowy na każdą usterkę, z jaką przyjdzie klient, konieczne jest wyposażenie się również w mniejsze komponenty. Przeważnie ulegają one awarii rzadziej, ale równie skutecznie utrudniają korzystanie z urządzenia. Należą do nich anteny, złącza, buzzery, głośniki, czy mikrofony. 

Funkcjonalne gadżety do telefonów Samsung Galaxy

Klienci oczekują od serwisu nie tylko sprawnej realizacji napraw, ale też gadżetów, które mogą ułatwić korzystanie ze swojego urządzenia. W ofercie GSMOK znajdziesz ładowarki indukcyjne oraz samochodowe, dzięki którym klient będzie mógł naładować swój telefon w każdych okolicznościach. Ponadto warto zadbać też o to, aby była możliwość zabezpieczenia urządzenia przed zniszczeniami spowodowanymi upadkiem czy też innymi przypadkowymi wydarzeniami. Hurtownia GSMOK pozwala na zaopatrzenie serwisu w etui do najpopularniejszych modeli telefonów marki Samsung, a także szkła hartowane chroniące wyświetlacz przed pęknięciem. Dzięki temu klient będzie mieć również możliwość dopasowania pokrowca na telefon do swoich preferencji pod względem wizualnym.

Visited 57 times, 1 visit(s) today
Zamknij