Napisane przez 2:25 pm Z regionu

Katowice: Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Wczoraj na ulicy Szarych Szeregów w Katowicach doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierujący hondą civic stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z pasa jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, 23-letni mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia.

Mundurowi z katowickiej drogówki rozpoczęli czynności wyjaśniające okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia pracowali także strażacy, którzy zabezpieczali teren i udzielali pomocy w usuwaniu skutków wypadku. Ruch na ulicy Szarych Szeregów odbywał się wahadłowo.

Mundurowi apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Zdaniem policjantów, to właśnie nadmierna prędkość była przyczyną tragedii na ulicy Szarych Szeregów.

Warto pamiętać, że kultura jazdy i rozsądek na drodze to nie tylko nasza sprawa, ale również kwestia bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego ważne jest, aby każdy kierowca zachowywał się odpowiedzialnie i pamiętał, że jego decyzje mogą mieć wpływ na życie i zdrowie innych osób.

źródło: Policja Katowice

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij