Knurów: Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży słuchawek

Kradzież w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie – policja prowadzi dochodzenie

W dniu 3 kwietnia 2023 roku doszło do kradzieży w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie. Łączna wartość skradzionych towarów wynosiła prawie 550 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Komisariatu Policji w Knurowie, którzy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli dochodzenie.

Niestety, na chwilę obecną nie udało się zidentyfikować podejrzanego, który został zarejestrowany przez monitoring. Funkcjonariusze apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę z fotografii lub mają jakiekolwiek podejrzenia w tej sprawie, o kontakt z referentem sprawy, młodszym aspirantem Karolem Mazą.

Referent sprawy jest dostępny pod numerem telefonu 47 859 0528 oraz adresem e-mail: karol.maza@gliwice.ka.policja.gov.pl. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do rozwiązania sprawy, będą mile widziane.

Policja przypomina, że każde zgłoszenie ma znaczenie i może być kluczowe dla sukcesu dochodzenia. Dlatego też funkcjonariusze zachęcają wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie, aby skontaktowali się z policją jak najszybciej.

Zachęcamy do skorzystania z całodobowego numeru dyżurnego, który jest dostępny pod numerem 478590500. Policja przypomina również, że informacje są traktowane jako poufne i niejawne, a każdy, kto przyczyni się do zatrzymania sprawcy, otrzyma nagrodę pieniężną.

źródło: Policja Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ruda śląska oszustka metoda na policjanta

Ruda Śląska: Mundurowi zatrzymują kobietę za oszustwo „na policjanta”

Zatrzymanie 51-letniej kobiety przez mundurowych z Rudy Śląskiej to efekt śledztwa w sprawie oszustw, których dopuściła się na szkodę seniorów z Rudy Śląskiej. Jak wynika z ustaleń śledczych, kobieta działając wraz z grupą przestępczą, podszywała się najpierw pod pracownika administracji, by zebrać oszczędności od starszej mieszkanki Rudy, a następnie pod policjanta, w celu wyłudzenia pieniędzy […]

czytaj więcej
policja mikołów

Mikołów: Zatrzymanie dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na Białorusinie

Mikołowscy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przeprowadzili skuteczną akcję, która doprowadziła do zatrzymania dwóch podejrzanych o brutalny rozbój na obywatelu Białorusi. Sprawa ta wstrząsnęła mieszkańcami Mikołowa, gdyż przestępstwo to zostało popełnione w celu okradzenia mężczyzny, który przyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy. Według ustaleń policji, 29-letni Białorusin przyjechał do kraju, by znaleźć stałe zatrudnienie. W tym […]

czytaj więcej

Policja zapewnia bezpieczeństwo podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

W dniach 24-26 kwietnia w Katowicach odbywa się jedno z najważniejszych wydarzeń na Śląsku, czyli XV Europejski Kongres Gospodarczy. Wydarzenie to przyciągnie blisko 10 tysięcy gości z Polski, Europy oraz innych części świata. Tematy poruszane podczas trzydniowych debat i spotkań będą skupiać się na kluczowych kwestiach dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Zważywszy na ważność […]

czytaj więcej