Napisane przez 5:31 pm Knurów, Z regionu

Knurów: Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży słuchawek

Kradzież w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie – policja prowadzi dochodzenie

W dniu 3 kwietnia 2023 roku doszło do kradzieży w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie. Łączna wartość skradzionych towarów wynosiła prawie 550 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Komisariatu Policji w Knurowie, którzy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli dochodzenie.

Niestety, na chwilę obecną nie udało się zidentyfikować podejrzanego, który został zarejestrowany przez monitoring. Funkcjonariusze apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę z fotografii lub mają jakiekolwiek podejrzenia w tej sprawie, o kontakt z referentem sprawy, młodszym aspirantem Karolem Mazą.

Referent sprawy jest dostępny pod numerem telefonu 47 859 0528 oraz adresem e-mail: karol.maza@gliwice.ka.policja.gov.pl. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do rozwiązania sprawy, będą mile widziane.

Policja przypomina, że każde zgłoszenie ma znaczenie i może być kluczowe dla sukcesu dochodzenia. Dlatego też funkcjonariusze zachęcają wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży w sklepie przy ulicy 1-go Maja 74 w Knurowie, aby skontaktowali się z policją jak najszybciej.

Zachęcamy do skorzystania z całodobowego numeru dyżurnego, który jest dostępny pod numerem 478590500. Policja przypomina również, że informacje są traktowane jako poufne i niejawne, a każdy, kto przyczyni się do zatrzymania sprawcy, otrzyma nagrodę pieniężną.

źródło: Policja Gliwice

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Zamknij