Napisane przez 8:36 pm Gliwice, Z regionu

Kradzież odzieży w centrum handlowym w Gliwicach: Policja szuka niezidentyfikowanego mężczyzny z nagrania monitoringu

Komisariat Policji w Gliwicach jest aktualnie zaangażowany w śledztwo w sprawie kradzieży spodni dresowych oraz koszulek z Centrum Handlowego przy ulicy Lipowej w Gliwicach. Zdarzenie to miało miejsce 26 listopada 2022 roku, a wartość skradzionych przedmiotów wyniosła łącznie 699,93 złotych. Na podstawie materiałów z monitoringu, łysy mężczyzna w średnim wieku został uznany za podejrzanego w tej sprawie, jednak tożsamość mężczyzny nie została jeszcze ustalona, pomimo prowadzenia licznych czynności dochodzeniowych.

W związku z powyższym, Komisariat Policji w Gliwicach zwraca się do mieszkańców miasta o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Wizerunek podejrzanego został opublikowany, a osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z sierżantem Markiem Kosteleckim, który prowadzi to śledztwo. Kontakt z policjantem można nawiązać poprzez e-mail: marek.kostelecki@gliwice.ka.policja.gov.pl lub dzwoniąc na całodobowy numer dyżurnego II KP: 47 859 02 00. Osoby, które chcą zachować anonimowość, mogą skorzystać z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas. Każda otrzymana informacja zostanie dokładnie sprawdzona przez policję, a osoby przekazujące informacje nie będą narażone na żadne nieprzyjemne konsekwencje.

Wszystkie przekazywane informacje powinny zawierać numer sprawy – RSD 114/23, aby przyspieszyć proces identyfikacji podejrzanego.

źródło: Policja Gliwice

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Zamknij