Napisane przez 9:22 pm Gliwice, Z regionu

Kradzież perfum w Gliwicach – Publikujemy wizerunek

Kradzież perfum w Gliwicach - Publikujemy wizerunek

W Gliwicach trwa dochodzenie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości wynoszącej 820 złotych. Przestępstwo miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku w jednym z tamtejszych centrów handlowych. Kradzież została zarejestrowana przez monitoring sklepu, który zarejestrował podejrzaną kobietę.

Sprawczynią kradzieży była kobieta w wieku około 35 lat, o długich, kręconych, czarnych włosach. Kobieta ubrana była w kurtkę koloru czarnego, czarne spodnie oraz białą bluzkę. Funkcjonariusze prowadzący sprawę, sierżant Marek Kostecki, apelują do wszystkich, którzy posiadają informacje na temat danej kobiety lub podejrzewają, kim mogła być sprawczyni, o kontakt z policją.

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 859 02 00 do Komisariatu Policji II w Gliwicach, przy ulicy Warszawskiej 35c. Proszą o podanie numeru sprawy: RSD 148/23. Każda informacja może okazać się cenną w prowadzonym śledztwie. Policja apeluje do społeczeństwa o pomoc w zidentyfikowaniu podejrzanej kobiety, aby możliwe było przedstawienie jej zarzutów oraz wyjaśnienie okoliczności związanych z kradzieżą perfum.

źródło: Policja Gliwice

Visited 3 times, 1 visit(s) today
Zamknij