Napisane przez 11:26 am Gliwice

MIUOSH ZAGRA DLA KLIENTÓW CH FORUM I GLIWICKIEJ ONKOLOGII

Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przygotowuje wyjątkowy wieczór muzyczny dla swoich klientów. Ekskluzywny koncert „Badam, Badam. Live for Life” to nie tylko unikatowe wydarzenie muzyczne, ale także akcja charytatywna na rzecz Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej w Gliwicach.

Na scenie gliwickiego FORUM, w niedzielę 24 września o godzinie 19:30, zobaczymy popularnego śląskiego rapera – Miuosha. Artysta, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Katarzyna Nosowska, Kwiat Jabłoni, Smolik czy Zespół Śląsk, zagra wyjątkowy, jedyny taki koncert, który będzie dostępny wyłącznie dla klientów FORUM.

Aby zdobyć limitowane zaproszenie na ten niepowtarzalny występ, wystarczy do 23 września dokonać zakupów w CH FORUM na kwotę minimum 250 zł oraz wpłacić symboliczne 20 zł w formie „cegiełki” do specjalnej skarbonki umieszczonej w punkcie informacyjnym FORUM. Dochód ze skarbonki oraz część zysków z koncertu zostaną przekazane na potrzeby Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej w Gliwicach.

Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania, dlatego warto już zadbać o swoje limitowane wejściówki. To nie tylko niepowtarzalna okazja do posłuchania Miuosha na żywo, w zamkniętym w niedzielę centrum handlowym, ale także możliwość wsparcia szczytnego celu.

Zapraszamy do FORUM na niezapomniany wieczór pełen muzyki – baw się razem z nami i wspieraj walkę z nowotworami

CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic
. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

 

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij