Napisane przez 12:27 am Ważne w mieście

Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku – Zabrzańskie obiekty wśród nominacji

Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku - Zabrzańskie obiekty wśród nominacji

Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku - Zabrzańskie obiekty wśród nominacji

Rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Już po raz 27., w ramach konkursu wyłaniane są najciekawsze inwestycje w kraju, które charakteryzują się nowoczesnym podejściem do budownictwa oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

Wśród wielu nominowanych obiektów, na szczególną uwagę zasługują dwa zabrzańskie projekty. Pierwszym z nich jest budynek Muzeum Górnictwa Węglowego z Salą Witrażową przy ulicy 3 Maja 19, który został zgłoszony w kategorii obiektów zabytkowych. Drugim nominowanym jest nowe schronisko dla zwierząt, zlokalizowane przy ulicy Bytomskiej, zgłoszone w kategorii obiektów ochrony środowiska. Oba projekty charakteryzują się unikalnym podejściem do projektowania oraz realizacji, co czyni je szczególnie interesującymi.

Głosowanie w konkursie trwa od 11 kwietnia do 12 maja, do godz. 12.00. Każda osoba ma możliwość oddania jednego głosu na dzień z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie odbywa się poprzez stronę www.modernizacjaroku.org.pl, gdzie po wybraniu nominowanego obiektu i weryfikacji tożsamości, można oddać swój głos. Dla głosujących przewidziano również nagrody, a na szczególnych zaproszenia na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie wystąpi znany w Polsce i na świecie Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” to wyjątkowe wydarzenie w branży budowlanej, którego celem jest promowanie nowoczesnych i innowacyjnych projektów oraz rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Głosowanie w konkursie to okazja dla każdego, by wziąć udział w wyborze najlepszych inwestycji w kraju i docenić wysiłek, jaki wkładają ich twórcy w rozwój branży.

źródło: UM Zabrze

autor: redaktor Sandra Modzelewska – portal Nowiny Zabrzańskie
redaktor Sandra Modzelewska - portal Nowiny Zabrzańskie

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij