Napisane przez 10:02 pm Ważne w mieście

Odkryj magię ceramiki: Bezpłatne warsztaty w Zabrzu

Zabrze staje się areną kreatywności i rodzinnej zabawy dzięki inicjatywie Centrum Rozwoju Rodzinny, które zaprasza mieszkańców na wyjątkowe „Warsztaty Ceramiczne”. To doskonała okazja, by odkryć tajniki sztuki ceramicznej i spędzić czas na twórczej aktywności z bliskimi. Warsztaty, zaplanowane na 10 i 24 lutego, są otwarte dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek czy doświadczenie.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Miasto Przestrzenią Rozwoju” i są całkowicie bezpłatne. To nie tylko szansa na naukę nowych umiejętności, ale również na budowanie więzi rodzinnych i społecznych poprzez wspólne kreowanie. Zapisy na warsztaty są już otwarte, a miejsca rozchodzą się szybko. Nie przegap okazji, by wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie z ceramiką.

Warsztaty odbędą się w przyjaznej i inspirującej atmosferze, gdzie każdy uczestnik będzie miał szansę na wyrażenie siebie poprzez glinę i barwniki. Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy poznają podstawy pracy z ceramiką i stworzą własne, unikalne dzieła, które będą mogli zabrać do domu.

Zapraszamy do zapisów i dołączenia do naszej kreatywnej społeczności. Niech ten luty będzie czasem odkryć i artystycznych wrażeń dla Ciebie i Twoich bliskich!

źródło: zabrzeprzestrzeniarozwoju.pl

Visited 93 times, 1 visit(s) today
Zamknij