Napisane przez 8:14 pm Ważne w mieście

Paweł Piątek – ścigany listem gończym

paweł piątek zabrze

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzą akcję poszukiwawczą mającą na celu zlokalizowanie Pawła Piątka. Mężczyzna jest ścigany listem gończym. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat pobytu poszukiwanego proszone są o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 8543 200, numerem alarmowym 112 lub adresem mailowym kryminalny@zabrze.ka.policja.gov.pl.

Paweł Piątek urodził się 29 czerwca 1993 roku, jest obywatelem Polski. Ostatnio zameldowany był w RUDZIE ŚLĄSKIEJ, PIOTRA NIEDURNEGO 38B/23. Nie jest znany pod żadnym pseudonimem.

Jednostki policji prowadzące poszukiwania to KA KMP Zabrze Wydział Kryminalny z siedzibą w Katowicach, przy ul. Lompy 19. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o niezwłoczne skontaktowanie się z policją.

Paweł Piątek jest poszukiwany na podstawie wykroczenia, co stanowi podstawę prowadzonej przez KA KWP Katowice akcji poszukiwawczej. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu mężczyzny.

Visited 39 times, 1 visit(s) today
Zamknij