Napisane przez 9:17 pm Ważne w mieście

Remonty dróg w Zabrzu: Utrudnienia w kwietniu

Remonty dróg w Zabrzu

Remonty dróg w Zabrzu

Miejski Zarząd Dróg w Zabrzu poinformował, że w pierwszym tygodniu kwietnia będą realizowane dalsze prace związane z bieżącym utrzymaniem dróg. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o przewidywanych utrudnieniach oraz do omijania tych miejsc, o ile to możliwe.

  • 4 kwietnia – na ulicy Korczoka, na wysokości EC Fortum, zostanie przeprowadzona naprawa jezdni (zamknięcie pasa ruchu w kierunku Zaborza).
  • 5 kwietnia – na ulicy Rataja, na odcinku pomiędzy ulicą Rymera a boiskiem, odbędzie się naprawa jezdni na całej szerokości (zamknięcie drogi, zalecany objazd przez ulice Szkolną i Chojnickiego).
  • 6 kwietnia – na ulicy 3 Maja, na odcinku od ulicy Lutra do ulicy Padlewskiego, nastąpi naprawa jezdni (wyłączenie prawego pasa ruchu w kierunku ulicy Goethe’go).
  • 7 kwietnia – na ulicy Paderewskiego, w okolicy skrzyżowania z ulicą Małą, zostanie przeprowadzona naprawa jezdni (zamknięcie pasa ruchu w kierunku autostrady A4 oraz wlotu do ulicy Małej, sugerowany objazd przez ulice Jaszczury, Beskidzką i Sitki).

Informujemy, że terminy prac mogą ulec przesunięciu w razie wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych. W takim przypadku będziemy na bieżąco aktualizować informacje na ten temat.

źródło: UM Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij