Napisane przez 5:35 pm Ruda Śląska, Z regionu

Ruda Śląska: Kradzież kosmetyków z Rossmanna – poszukiwany sprawca

Sprawcy przestępstw coraz częściej zapisywani są przez kamery monitoringu. Tym razem nagranie zarejestrowało kradzież kosmetyków o wartości 505 złotych ze sklepu Rossmann przy ulicy Karola Goduli 13 w Rudzie Śląskiej. Jak donoszą funkcjonariusze Komisariatu I, prowadzący postępowanie w tej sprawie, sprawca został zarejestrowany przez monitoring sklepowy.

Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, widoczny na nagraniu mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie kradzieży. Śledczy z Komisariatu I wezwali do pomocy osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jego tożsamości. W tym celu zostały udostępnione nagrania z kamery monitoringu.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc w identyfikacji sprawcy, proszony jest o kontakt z Komisariatem I w Rudzie. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 47 854 1610, mailowo na adres kp1@ruda.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „kradzież KP1 – kradzież kosmetyków RSD42/23”.

Policja apeluje o pomoc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniach, która jest podejrzana o dokonanie przestępstwa kradzieży kosmetyków. Każda informacja, która przyczyni się do zatrzymania podejrzanego, będzie bardzo cenna dla śledczych i pomoże w ustaleniu faktów w tej sprawie.

źródło: Policja Ruda Śląska

Visited 29 times, 1 visit(s) today
Zamknij