Napisane przez 3:33 pm Rozrywka, Ważne w mieście

Szyb Maciej – Chillout 2023

chillout szyb maciej zabrze

chillout szyb maciej zabrze

Z przyjemnością informujemy, że czas zacząć letnie chilloutowe spotkania w Szybie Maciej! Jeżeli lubisz wypoczywać pod chmurką, poznawać nowych ludzi, spędzać czas z przyjaciółmi, testować nowości kulinarne oraz relaksować się przy dobrej muzyce w industrialnym otoczeniu, to z pewnością docenisz nasze wakacyjne chillouty, które wróciły na dziedziniec Szybu Maciej w Zabrzu.

W każdy piątek od 16 czerwca aż do 1 września, w godzinach 18:00-24:00, czekają na Ciebie różnorodne atrakcje. Wygodne leżaczki i siedziska z kocykami na chłodne wieczory zapewnią komfort, a set DJ’ski w godzinach 19:00-23:00, zimne piwo, wyśmienite drinki oraz pyszne jedzenie z Bistro Szyb Maciej i z grilla serwowane przez naszego Szefa Kuchni zapewnią doskonałe samopoczucie.

Tegoroczny sezon na letnie chillouty rozpoczynamy już 16 czerwca! Jak co roku, zapowiada się dużo dobrej muzyki, świetne drinki i najlepsze jedzenie serwowane przez naszą kucharską ekipę. Rezerwujcie sobie każdy piątek aż do 1 września na sporą dawkę letniego chilloutu!

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ilość miejsc siedzących jest ograniczona, dlatego warto przyjść wcześniej. Zapraszamy wszystkich fanów relaksu pod chmurką – małych, dużych i czworonożnych. Czekamy na Ciebie, nie może Cię tutaj zabraknąć!

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij