Napisane przez 10:18 pm Rozrywka

Teatr Dobrze się kłamie – spektakl – Zabrze Bilety

Teatr Dobrze się kłamie - spektakl - Zabrze Bilety

Teatr Dobrze się kłamie - spektakl - Zabrze Bilety

Kiedy: 2 czerwca 2023 o godz. 17:30

Dom Muzyki i Tańca – Zabrze, ul. Gen. de Gaullea 17

Bilety: Kup na KupBilecik.pl

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to kinowy hit, który inspirował twórców spektakli i producentów komedii, takich jak „Boeing Boeing”, „Imię” czy „Ludzie inteligentni”. Jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku był kameralny komediodramat, którego adaptację i tłumaczenie przygotował mistrz dowcipnych dialogów, Bartosz Wierzbięta, znany m.in. ze swoich prac przy filmach „Shrek” i „Pingwiny z Madagaskaru”.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy Wasze przyjaciółki i przyjaciele coś ukrywają, czy też „nieco ściemniają”, to spektakl „Dobrze się kłamie” może wzbudzić Waszą ciekawość. Grupa przyjaciół spotyka się na kolacji, planując wspólny wypad na obserwację zaćmienia księżyca. Jednakże, kiedy ktoś zaproponuje grę, w której wszyscy muszą ujawnić zawartość swojego telefonu, przestanie być tak wesoło. Kto okaże się szczery, a kto zakłamany? Czy kłamstwo kiedykolwiek może przynieść korzyści? Odpowiedzi na te pytania poznamy na scenie.

W spektaklu „Dobrze się kłamie” w Zabrzu wystąpią wybitne aktorskie osobowości, takie jak Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Marcin Perchuć, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska oraz Przemysław Sadowski lub Bartłomiej Topa. To spotkanie aktorskiej elity zapowiada się niezwykle interesująco.

Spektakl ten, który będzie w DMiT Zabrze jest oparty na filmie Paolo Genovese, a jego reżyserią zajmuje się Marcin Hycnar. Scenografię przygotował Wojciech Stefaniak, a kostiumy zaprojektowała Martyna Kander. Asystentem reżysera jest Agata Zdziebłowska, a produkcją zajmują się Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions oraz Spektaklove. Premiera spektaklu odbyła się 5 grudnia 2019 roku w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, a bilety można nabyć na stronie www.KupBilecik.pl.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Zamknij