Napisane przez 8:03 pm Biznes

XIV Konferencja Naukowa „Nowoczesne Metody Zarządzania Przedsiębiorstwem, Miastem i Regionem”

20 października w hotelu Diament w Zabrzu odbyła się XIV Konferencja Naukowa „Nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem, miastem i regionem”. Podczas dwudniowego wydarzenia poruszono wiele tematów i dotyczyły one placówek oświatowych, przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Organizatorami wydarzenia był Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Państwowej Akademii Nauk, Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Śląskiej przy Wydziale Organizacji i Zarządzania oraz Katedra Zarządzania Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Kryzys, którego doświadczają uniwersytety i ich studenci, a także przedsiębiorcy i miasta, często pojawiał się w panelach. Wspólnym mianownikiem wszystkich debat było słowo „wyzwanie”, które pojawia się wielokrotnie. Wśród prelegentów znalazła się m.in. Małgorzata Mańka-Szulik – prezydent Zabrza – opowiedziała o teoretycznych i praktycznych aspektach rozwoju miast w trudnych czasach pod względem nieprzewidywalności.
Prezydent mówiła o tym, jakie inicjatywy miasto podjęło w odpowiedzi na problemy w Polsce jak i na świecie, które globalnie miały wpływ na nasze miasto.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij