Napisane przez 11:30 pm Ważne w mieście

„Zabrze jest piękne”: Wernisaż fotograficzny ukazuje urok miasta

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbył się wernisaż wystawy prac, które zostały nadesłane w konkursie fotograficznym „Zabrze jest piękne”. W konkursie wzięło udział 77 uczestników, którzy zgłosili łącznie 301 zdjęć, prezentujących ciekawe miejsca w Zabrzu. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wyróżniło 17 fotografii, które teraz można podziwiać na wystawie.

Konkurs miał na celu ukazanie urokliwych i zachwycających miejsc w Zabrzu, a także utrwalenie ich piękna za pomocą fotografii. Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Łukasz Figa, drugie miejsce przypadło Łukaszowi Pajorowi, a trzecie miejsce zajął Seweryn Kawiński. Wyróżnienia specjalne otrzymali Magdalena Irla, Katarzyna Gritzmann oraz Mateusz Golec.

Wernisaż był okazją do docenienia talentu lokalnych fotografów i podkreślenia piękna Zabrza. Każde z wyróżnionych zdjęć opowiada własną historię o mieście, ukazując je z różnych perspektyw i w różnym świetle. Wystawa jest dowodem na to, że Zabrze jest miejscem pełnym inspiracji i piękna, które warto odkrywać na nowo za każdym razem.

źródło: um zabrze

Visited 58 times, 1 visit(s) today
Zamknij