Napisane przez 11:34 am Ważne w mieście

Zabrze Summer Festival 2023 – Jamal, Mezo, Verba, Farba, Sumptuastic

zabrze summer festival 2023

zabrze summer festival 2023

Z radością prezentujemy nadchodzące wydarzenie, które przemieni serce Zabrza w prawdziwą muzyczną stolicę! Oto unikalna okazja, aby doświadczyć niewiarygodnej energii podczas „Festiwalu Lata” – zjawiskowego cyklu koncertów na świeżym powietrzu. Wyjątkowe uroki tego miejsca dodadzą magii całemu wydarzeniu, które odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego Platan, niezapomnianym centrum naszego miasta.

Jamal, Mezo, Verba, Farba, Sumptuastic – koncert Zabrze 2023

– Niedziela 13.08.2023
– Start: 16:00
– Miejsce: CH Platan, Zabrze
– Organizator: Imprezowy Kartel i CH Platan

Cóż lepszego od udziału w takim wydarzeniu? Udział w nim za darmo! Tak, dobrze słyszycie – wstęp na festiwal jest absolutnie bezpłatny!

Wśród gwiazd polskiej sceny muzycznej, które podniosą puls naszego miasta, znajdą się również liczne atrakcje, przygotowane specjalnie dla Was. Całe rodziny będą mogły cieszyć się występami lokalnych talentów muzycznych i tanecznych, a także brać udział w różnorodnych konkursach. A jeśli poszukujesz emocji, miasteczko rozrywki z dmuchańcami oraz kramy z atrakcjami na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Ponadto, punkty gastronomiczne zapewnią Ci niezliczone smakołyki, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne kubki smakowe.

Imprezowy Kartel i CH Platan mają zaszczyt być organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia. Przygotujcie się, Drodzy mieszkańcy Zabrza i okolic, na prawdziwe muzyczne trzęsienie ziemi!

Tegoroczne wydarzenie „Zabrze Summer Festival 2023” to podróż w czasie, pełna niesamowitych wspomnień i przeżyć. Mamy przyjemność zaprosić na scenę artystów, których utwory od dawna goszczą na waszych playlistach. Kiedy usłyszycie takie hity jak „Policeman”, „Mogliśmy”, „Chcę tu zostać”, „Sacrum” czy „Kołysanka”, dreszcze emocji na pewno przejdą Wam po plecach. Przywitajcie na naszej scenie gwiazdy takie jak Jamal, Mezo, Verba, Farba, Sumptuastic. Będzie to niezapomniana, pełna emocji niedziela!

Zapraszamy Was do Centrum Handlowego Platan w Zabrzu, w niedzielę 13 sierpnia 2023 roku. Startujemy o godzinie 16:00.

Visited 23 times, 1 visit(s) today
Zamknij