Napisane przez 5:10 pm Rozrywka

Polska Noc Kabaretowa 2023 – Bilety

Polska Noc Kabaretowa 2023 to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, podczas którego najlepsze kabarety w kraju wykonają unikalny materiał, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Czeka na Ciebie oszałamiające i premierowe występy najwyższej jakości. Nie przegap tego niesamowitego doświadczenia i dołącz do nas na niezapomnianą noc śmiechu i zabawy.

Działamy na jednej zasadzie – 0 cenzury, 100 procent kultury. Nie ma tematów zakazanych. Doprowadzi to do dyskusji na intensywne i społecznie drażliwe tematy, ale wszyscy muszą nadal szanować i przestrzegać naszych wartości i ideałów wymiany kulturowej.

Czy jesteś guru rozrywki? W takim razie nie powinno Cię zabraknąć na Polskiej Nocy Kabaretowej. Gwarantujemy, że przeniesiesz zabawę na wyższy poziom dzięki niesamowitym występom jednych z najlepszych grup kabaretowych! Kabaret Ani Mru Mru – po raz pierwszy w Polska Noc Kabaretowa, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski, Kabaret Smile poprowadzeni przez niezrównanego Bartosza Klauzinskiego.

Termin:
niedziela, 12 lutego 2023, godz. 17:00

Gdzie:
Dom Muzyki i Tańca Zabrze ul. Gen. de Gaulle’a 17

Ważna informacje:

– Czas trwania wydarzenia to około 4 godziny, z przewidzianą krótką 15-minutową przerwą pomiędzy nimi.

– Poświęć chwilę, aby upewnić się, że bilety są wydrukowane dokładnie.

– bramki zostaną otwarte dokładnie na godzinę przed planowanym rozpoczęciem

– na terenie obiektu obowiązuje zakaz wnoszenia jakichkolwiek przedmiotów, z wyjątkiem plastikowych butelek z napojami o pojemności nie większej niż 0,5 l, które znajdują się w oryginalnym opakowaniu.

Visited 3 times, 1 visit(s) today
Zamknij