O nas

Jesteśmy zespołem lokalnych dziennikarzy i pasjonatów, którzy uwielbiają nasze miasto i chcą dzielić się z Wami jego najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Portal Nowiny Zabrzańskie to serwis dostarczający wiadomości, aktualności i informacji z miasta Zabrze. Nie jesteśmy w żaden sposób związani z nieistniejącą już gazetą Nowiny Zabrzańskie, która przez wiele lat była najlepszym źródłem informacji tego co dzieje się w mieście.

Nowiny Zabrzańskie to internetowy portal informacyjny, który dostarcza najważniejsze informacje dla mieszkańców Zabrza i okolicznych miast. Portal skupia się na tym, co najważniejsze dla zabrzan, takie jak polityka lokalna, wydarzenia kulturalne i sportowe oraz ważne informacje biznesowe. Dużo uwagi poświęcamy klubowi piłkarskiemu Górnik Zabrze oraz ważnym miejscom w mieście, takim jak placówki, instytucje, urzędy i firmy.

Portal Nowiny Zabrzańskie to doskonałe źródło informacji dla mieszkańców Zabrza i okolic, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w ich najbliższej okolicy. Dzięki temu portalowi zabrzanie mają możliwość śledzenia wydarzeń kulturalnych, biznesowych i sportowych oraz znalezienia informacji o ważnych miejscach w mieście.

Co więcej, Nowiny Zabrzańskie są również dla mieszkańców okolicznych miast, takich jak Ruda Śląska, Gliwice, Tarnowskie Góry czy Bytom. Portal informacyjny dostarcza informacji na temat ważnych wydarzeń w całym regionie, a nie tylko w Zabrzu.

Portal Nowiny Zabrzańskie działa pod adresem nowinyzabrzanskie.pl i jest bardzo łatwy w obsłudze. Na stronie głównej można znaleźć najnowsze informacje na temat wydarzeń w mieście, a także informacje z dziedziny biznesu, kultury i sportu. Dodatkowo, na stronie można znaleźć dział poświęcony Górnikowi Zabrze oraz informacje o ważnych miejscach w mieście.

Ważne wiadomości z Zabrza

Nowiny Zabrzańskie to portal, który skupia się na tym, co najważniejsze dla zabrzan. Na łamach portalu można znaleźć informacje na temat polityki lokalnej, a także na temat tego, co dzieje się w mieście. Bez wątpienia jest to bardzo ważne źródło informacji dla mieszkańców miasta, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w ich najbliższej okolicy.

Kultura, biznes i sport

W Nowinach Zabrzańskich można znaleźć wiele informacji na temat kultury, biznesu oraz sportu. Dzięki temu portalowi zabrzanie mają możliwość śledzenia wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w mieście oraz w okolicach. Nowiny Zabrzańskie informują również o ważnych wydarzeniach biznesowych, które odbywają się w mieście, a także o inwestycjach, które mają wpłynąć na rozwój miasta.

Dużo uwagi na portalu poświęcamy również Górnikowi Zabrze – klubowi piłkarskiemu, który jest jednym z najważniejszych symboli miasta. Na łamach portalu można znaleźć wiele informacji na temat wyników meczów, transferów oraz innych wydarzeń związanych z klubem.

Ważne miejsca w Zabrzu

Nowiny Zabrzańskie to również doskonałe źródło informacji na temat ważnych miejsc w Zabrzu. Na łamach portalu można znaleźć informacje na temat placówek, instytucji, urzędów oraz firm, które działają w mieście. Dzięki temu zabrzanie mają możliwość znalezienia informacji o miejscach, które są dla nich ważne.

Portal dla mieszkańców Zabrza i okolic

Nowiny Zabrzańskie to nie tylko portal dla zabrzan, ale również dla mieszkańców okolicznych miast. Dzięki temu portalowi można śledzić wydarzenia, które odbywają się w całym regionie, a nie tylko w Zabrzu. Na łamach portalu można znaleźć informacje na temat ważnych wydarzeń w miastach takich jak Ruda Śląska, Gliwice, Tarnowskie Góry czy Bytom.

 

Visited 104 times, 1 visit(s) today

Comments are closed.

Zamknij