Napisane przez 10:17 pm Ważne w mieście

Uprawiał marihuanę w piwnicy – teraz grozi mu 8 lat.

marihuana zabrze

Funkcjonariusze z II-go Komisariatu Policji w Zabrzu aresztowali mężczyznę, który w piwnicy uprawiał konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 2 krzaki konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z drugiego komisariatu w Zabrzu otrzymali informację, że nielegalna uprawa konopi może być prowadzona w jednej z piwnic na ulicy Goethego. W piątek funkcjonariusze organów ścigania znaleźli uprawę roślin w piwnicy, którą wytypowano. Sprzęt i narzędzia, które również znaleźli, były wykorzystywane w procesie uprawy konopi.

38-letni mężczyzna uprawiał konopie w specjalnie przygotowanej szafie w swojej piwnicy. Szafka była dobrze oświetlona, ogrzewana i odpowiednio wentylowana, aby zapewnić jak najlepsze środowisko dla uprawianej marihuany.

Z dwóch dużych krzewów, znalezionych przez zabrzańską policję można było przygotować około 1000 działek. Podejrzany zostanie ukarany za uprawę marihuany i posiadanie środków odurzających. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawiania wolności.

źródło: Policja Zabrze

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Zamknij