Napisane przez 12:02 pm Ważne w mieście

Zabrze Summer Festival 14.07.2023 Piękni i Młodzi, Miły Pan, Menelaos

Zabrze Summer Festival 2023 Piękni i Młodzi, Miły Pan, Menelaos

Zabrze Summer Festival 2023 Piękni i Młodzi, Miły Pan, Menelaos

Zachęcamy do dołączenia do nas na jednym z najgorętszych wydarzeń lata – „Zabrze Summer Festival 2023”! W dniu 14 lipca, centrum handlowe Platan w Zabrzu przekształci się w pulsujące serce muzyki Disco-Polo, gromadząc wszystkich fanów tego gatunku.

Nasze miasto Zabrze przygotowuje się do przyjęcia słynnych gwiazd sceny Disco-Polo. Ten wyjątkowy festiwal, zatytułowany „DENS ma sens!”, oferuje prawdziwie ekscytującą ofertę dla miłośników tego popularnego nurtu muzycznego.

W centrum uwagi znajdą się wykonawcy, którzy zasłynęli dzięki swoim porywającym hitom. Na scenie zagoszczą tacy artyści jak Piękni i Młodzi Official z ich niezastąpioną wokalistką, Magdaleną Narożną. To oni podbiją Wasze serca swoją energetyczną muzyką i chwytliwymi melodiami.

Ale to nie wszystko! Dzięki nam, będziecie mieli również okazję zobaczyć w akcji znanego i lubianego Miłego Pana, który nieodmiennie rozpala do czerwoności atmosferę swoimi przebojami.

Ostatni, lecz nie mniej ważny, na naszej wyjątkowej scenie pojawi się również Menelaos – prawdziwa sensacja sceny disco-polo. Jego występ to gwarancja niesamowitego show i niezapomnianych wrażeń.

Czeka na nas dzień pełen wspaniałej muzyki, radosnej atmosfery i niesamowitej zabawy. Nie możecie tego przegapić! Dołączcie do nas w Zabrzu na „Zabrze Summer Festival 2023” i przeżyjcie niezapomniane chwile podczas wielkiego święta muzyki Disco-Polo!

Pamiętajcie, „DENS ma sens”! Do zobaczenia w Zabrzu 14 lipca!

Piękni i Młodzi Official (Magdalena Narożna) Zabrze – Koncert 2023 – Summer Festival

Jedna z głównych gwiazd na scenie będzie zespół Piękni i Młodzi Official, oczywiście z Magdaleną Narożną na czele.
Piękni i Młodzi to polski zespół grający muzykę disco polo i dance euro disco. Zespół powstał w 2012 roku i składa się z Magdaleny i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego[1]. Od momentu debiutu, ich teledyski na YouTube zdobyły miliony wyświetleń, a ich utwory, takie jak „Niewiara” i „Kocham się w tobie”, stały się hitami. Zespół brał udział w programie „Must Be the Music” i wydał debiutancki album „Niewiara”. Mimo rozstań i zmian personalnych, Piękni i Młodzi nadal kontynuują działalność muzyczną.

Miły Pan Zabrze – Koncert 2023 – Summer Festival

Miły Pan, czyli Piotr Kołaczyński urodzony 31 maja 1996 w stolicy Polski, to utalentowany wokalista, który tworzy unikalne kompozycje z pogranicza gatunków muzycznych, takich jak disco polo i dance.

Początki jego kariery muzycznej miały miejsce, gdy postanowił podjąć wyzwanie i wziął udział w konkursie Disco Star. W trakcie występu zaprezentował własny utwór o nazwie „Królowa”. Niestety, nie zdobył aprobaty jury programu, jednak kilka miesięcy później jego piosenka „Królowa” trafiła na platformę YouTube, gdzie zdobyła ogromną popularność.

Menelaos Zabrze – Koncert 2023 – Summer Festival

Zespół Menelaos tworzą Alek Chudyk, urodzony w Będzinie, i Wojtek Sarwa, urodzony w Pilicy. Zespół został założony w 2015 roku i w krótkim czasie odniósł wiele sukcesów. Wygrali casting w serii imprez Polo TV o nazwie „Discopolowanie” oraz zajęli pierwsze miejsce na przeglądzie zespołów disco polo w Charsznicy. Ponadto, otrzymali wyróżnienia na przeglądzie zespołów disco-polo w Myszkowie oraz na Festivalu Disco Mazovia Mościbrody w 2016 roku.

Pod koniec 2015 roku zespół nagrał swój pierwszy utwór – „Monika”, jednak nie zdobył on większego uznania wśród miłośników disco-polo. Pierwszym prawdziwym sukcesem okazał się natomiast utwór „Brunetka i Blondynka”, który zbliża się do 1 800 000 wyświetleń na platformie YouTube. Jednak prawdziwym przebojem okazało się nagranie „Ona tańczyć chce”, które osiągnęło milion wyświetleń w zaledwie dwie tygodnie od jego publikacji 6 marca 2017 roku.

Visited 29 times, 1 visit(s) today
Zamknij