Napisane przez 11:01 am Ważne w mieście

Holi Festiwal – Święto Kolorów Rozkwita w Zabrzu już w niedzielę!

Holi Festiwal - Święto Kolorów Rozkwita w Zabrzu już w niedzielę

Holi Festiwal - Święto Kolorów Rozkwita w Zabrzu już w niedzielę

Już w nadchodzącą niedzielę, tj. 14 maja, o godzinie 15:00 na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu, mieszkańcy i turyści będą mieli okazję doświadczyć niesamowitego święta kolorów – Holi Festiwalu. To wyjątkowe wydarzenie, które zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Polsce, lecz również na całym świecie. Organizatorzy postanowili stworzyć atmosferę radości, zabawy i wspólnego celebracji, w której każdy, niezależnie od wieku, może wziąć udział.

Kiedy?

14 maja, godz. 15:00 – 19:00

Gdzie?

Kąpielisko Leśne, Zabrze

Więcej informacji:

Holi Festiwal, znany również jako Święto Kolorów, to wyjątkowy czas, kiedy wszyscy mogą pozbyć się wszelkich barier i podziwiać piękno różnorodności. Centralnym punktem wydarzenia są kolorowe proszki, które są wystrzeliwane o określonych godzinach, zapewniając uczestnikom niezapomniane wrażenia wizualne. Co ważne, używane proszki są w pełni naturalne i przyjazne dla skóry, dzięki czemu wszyscy mogą cieszyć się tą wyjątkową zabawą bez obaw o skutki uboczne.

Aby uczynić Holi Festiwal jeszcze bardziej atrakcyjnym, organizatorzy przygotowali wiele innych rozrywek dla wszystkich uczestników. Wśród nich znajdują się kolorowe proszki Holi, które będą dostępne dla każdego chętnego, kolorowa watę cukrową, która zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych, oraz strefa foodtruck, gdzie będzie można skosztować różnorodnych smakołyków. Całość imprezy zostanie umiejętnie poprowadzona przez doświadczonego DJ-a, który zadba o odpowiednią atmosferę i dobrą muzykę, dopasowaną do każdego momentu tego wyjątkowego dnia.

Należy jednak pamiętać o kilku istotnych zasadach bezpieczeństwa. Z uwagi na dobro i komfort uczestników, organizatorzy jednoznacznie zakazują wniesienia własnych proszków na teren imprezy. W ten sposób zapewniają, że używane produkty są w pełni bezpieczne i spełniają wszystkie wymogi, aby zapewnić uczestnikom niezapomniane doświadczenia, pozbawione jakichkolwiek ryzyk.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowego wydarzenia, warto odwiedzić oficjalną stronę na Facebooku, gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, szczegóły dotyczące harmonogramu imprezy, a także zdjęcia i relacje z poprzednich edycji Holi Festiwalu. Możesz znaleźć więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/749083250016018

źródło: UM Zabrze

autor: red. Kamil Bendowski – Portal Nowiny Zabrzańskie

Visited 2 times, 1 visit(s) today
Zamknij