Napisane przez 9:43 pm Ważne w mieście

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego w Zabrzu – Apel Policji o pomoc

Prowadzenie dochodzenia w sprawie incydentu, który miał miejsce 25 stycznia 2023 roku o godzinie 17:25 w Zabrzu, jest obecnie priorytetem lokalnej policji. W wyniku tego zdarzenia, 86-letnia pasażerka autobusu linii numer 158, zmierzającego w kierunku Rokitnicy, doznała obrażeń spowodowanych przez drzwi, które nagle się zamknęły. Funkcjonariusze, którzy prowadzą to śledztwo, apelują do potencjalnych świadków oraz osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, o skontaktowanie się z zabrzańską Policją.

Badanie tej sprawy zostało powierzone doświadczonym policjantom z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Wszystkie osoby, które miały okazję być naocznymi świadkami tego zdarzenia lub dysponują jakimikolwiek istotnymi danymi, proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy, korzystając z numerów: 47 8543 200 lub 47 8543 280. Istnieje również możliwość zgłoszenia się do najbliższej jednostki Policji, która udzieli dalszych wskazówek w tej sprawie.

Zabezpieczenie wszelkich istotnych informacji jest kluczowe dla postępu dochodzenia. Policja liczy na pomoc społeczności lokalnej, aby skutecznie zidentyfikować i ukarać osoby odpowiedzialne za to niefortunne zdarzenie. Każdy szczegół może okazać się ważny, dlatego wszelkie informacje są mile widziane.

źródło: Policja Zabrze

autor: red. Kamil Bendowski – Portal Nowiny Zabrzańskie

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij