Napisane przez 10:18 pm Ciekawostki, Rozrywka

Kino Planet Cinema Zabrze Platan

Kino Planet Cinema Zabrze Platan
Kino Planet Cinema Zabrze Platan

foto/źródło: Planet Cinema Zabrze

Planet Cinema Zabrze jest jednym z najnowocześniejszych kin w Polsce, zlokalizowanym w Zabrzu, na terenie centrum handlowego Platan. Obiekt powstał w listopadzie 2018 roku i od tego czasu cieszy się dużą popularnością wśród miłośników filmów.

Kino Planet Cinema kontakt

Kino Planet Cinema – telefon:

Telefon: 32 832 16 15

Kino Planet Cinema Zabrze adres:

Plac Teatralny 12, 41-800 Zabrze
Budynek CH Platan Zabrze

Kinomaniacy mogą tu liczyć na wyjątkowe wrażenia z seansu, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. W Planet Cinema Zabrze znajdują się 5 sal kinowych, wyposażonych w nowoczesne projektory cyfrowe oraz doskonałe nagłośnienie. Wszystko to sprawia, że filmy prezentowane są w najlepszej jakości i zapewniają widzom niezapomniane wrażenia. Do dyspozycji gości jest także wiele udogodnień, takich jak komfortowe fotele, bezpłatne Wi-Fi oraz automaty z jedzeniem i napojami. Dla osób, które chcą jeszcze bardziej podnieść jakość swojego seansu, oferowane są specjalne sale VIP, wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak miękkie pufy i dodatkowe podparcie dla nóg.

W Planet Cinema Zabrze prezentowane są filmy z różnych gatunków, od komedii i dramatów, po thrillery i filmy akcji. Kinomaniacy mają tu szansę zobaczyć nie tylko najnowsze produkcje, ale także klasyczne filmy, które zostały poddane remasteringowi i prezentowane są w nowoczesnej jakości.

Repertuar kina jest regularnie aktualizowany, a wszystkie seanse są odpowiednio oznaczone, tak aby widzowie łatwo mogli znaleźć film, który ich interesuje. Warto dodać, że Planet Cinema Zabrze jest także miejscem, gdzie odbywają się premiery filmowe oraz specjalne pokazy.

Visited 82 times, 1 visit(s) today
Zamknij