Napisane przez 11:30 pm Ważne w mieście • One Comment

„Mapa Potrzeb Zabrza” – odpowiedź na ignorowanie problemów mieszkańców przez władze miasta

Radna Agnieszka Rupniewska tworzy "Mapę Potrzeb Zabrza
Radna Agnieszka Rupniewska tworzy "Mapę Potrzeb Zabrza

źródło: facebook.com/RupniewskaAgnieszka

Władze miasta Zabrze ignorują potrzeby i problemy mieszkańców – takie są słowa radnej Agnieszki Rupniewskiej, Prezeski Stowarzyszenia Nowe Zabrze. W odpowiedzi na to, radna rusza z inicjatywą „Mapa Potrzeb Zabrza”, która ma na celu zebranie informacji na temat kluczowych problemów i potrzeb mieszkańców miasta.

Rupniewska, jako radna Rady Miasta i Przewodnicząca Klubu Radnych Rady Miasta, podjęła się zadania zebrania konkretnych informacji na temat problemów miasta i jego mieszkańców. W ramach inicjatywy „Mapa Potrzeb Zabrza” odwiedza ona wszystkie Rady Dzielnic, aby wspólnie z przedstawicielami lokalnych społeczności stworzyć mapę kluczowych spraw do załatwienia. Radna zapewnia, że każda sprawa, nawet najdrobniejsza, zostanie spisana i następnie załatwiona.

Jednakże, Rupniewska wyraża swoje wątpliwości, czy uda się to osiągnąć z obecnymi władzami miasta. W przypadku braku współpracy z obecnymi władzami miasta, radna uważa, że najbliższe wybory samorządowe przyniosą zmianę władz miasta.

Wczoraj Rupniewska odwiedziła dwie pierwsze Rady Dzielnic – Rada Dzielnicy Śródmieście i Rada Dzielnicy Zabrze Maciejów. Według niej, były to bardzo dobre i rzeczowe spotkania, podczas których zebrano wiele uwag i lokalnych problemów do załatwienia. Radna zapewnia, że wkrótce wszystkie problemy zostaną podsumowane, a działania będą podejmowane na bieżąco.

„Mapa Potrzeb Zabrza” to jednak nie tylko spotkania w Radach Dzielnic. Każdy mieszkaniec miasta będzie mógł zgłosić swoje uwagi i pomysły na poprawę jakości życia w Zabrzu. Radna obiecuje, że wkrótce poda więcej informacji na ten temat w swoich mediach społecznościowych.

Władze miasta Zabrze powinny wziąć pod uwagę inicjatywę radnej Rupniewskiej i wziąć odpowiedzialność za problemy miasta i jego mieszkańców. Mieszkańcy zasługują na uwagę i odpowiednie działania ze strony władz miasta.

źródło: facebook.com/RupniewskaAgnieszka

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Zamknij