Napisane przez 10:17 pm Ważne w mieście

Poszukiwany mężczyzna: Policja w Zabrzu rozpoczyna śledztwo w sprawie kradzieży telefonu

złodziej zabrze telefon

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zaangażowani są w prowadzenie intensywnego postępowania w celu wyjaśnienia kradzieży telefonu, do której doszło przy ulicy Trocera 50. W związku z tym, śledczy starają się ustalić tożsamość podejrzanego mężczyzny, którego wizerunek uwieczniono na zdjęciu.

W związku z trwającym dochodzeniem, funkcjonariusze zwracają się do społeczności lokalnej, aby wsparli ich wysiłki. Jeżeli rozpoznają Państwo przedstawionego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie, prosimy o niezwłoczny kontakt. Numer telefonu, pod który należy dzwonić, to 47 8543 200. Alternatywnie, można skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Policja gwarantuje pełną anonimowość dla osób udzielających informacji.

Wizerunek podejrzanego mężczyzny został udostępniony przez władze policji w Zabrzu, aby dotrzeć do jak największej liczby osób i zwiększyć szanse na jego identyfikację. Lokalne społeczności odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa swojemu otoczeniu.

źródło: Policja Zabrze

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Zamknij