Napisane przez 7:34 pm Ważne w mieście

W weekend w Zabrzu załamanie pogody i spore opady?

deszczowy weekend w Zabrzu

Niestety po fali względnie ciepłych, słonecznych dni w najbliższym czasie czekają nas pochmurne dni z dużą ilością opadów. Na przejaśnienie możemy liczyć między wtorkiem lub środą. Prognozy pogody w Zabrzu przewidują, że jeszcze dziś 12.08.2022 pogoda się pogorszy.

Na razie się na to nie zapowiada, jednak noc może obfitować w opady deszczu. Taki stan wraz z możliwymi burzami miałby się utrzymywać przez weekend. Niektóre źródła mówią o częściowym wypogodzeniu w niedziele oraz poniedziałek. Jednak większość informacji pogodowych zapowiada mocne opady w sobotę.

Dobra wiadomość jest taka, że pomimo zachmurzenia i opadów deszczu temperatura w najbliższych dniach będzie wahać się między 25 – 28 stopni. Z kolei same opady deszczu nie są mile widziane w kontekście nadchodzących, weekendowych imprez w Zabrzu. Przypominamy, że już w sobotę Kamil Bednarek i Tribbs w Zabrzu – wstęp wolny, miejsce Galeria Handlowa Platan, w niedzielę koncert orkiestry w plenerze w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu, a dla najmłodszych – również w niedziele Festiwal Baniek Mydlanych w Zabrzu. Miejmy nadzieję, że pogoda jednak nas zaskoczy i będzie słonecznie!

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij