Napisane przez 3:02 pm Ważne w mieście

Zatrzymanie dwóch mężczyzn z narkotykami przez zabrzańskich kryminalnych.

Policjanci z Zabrza przeprowadzili skuteczną operację i zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem znacznych ilości narkotyków. Według informacji uzyskanych przez kryminalnych, dwaj mieszkańcy miasta w wieku 36 i 56 lat posiadali narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram marihuany oraz 2 tysiące porcji amfetaminy przeznaczonej do sprzedaży.

36-latek i jego 20 lat starszy kolega zostali zatrzymani, gdy poruszali się oplem po ulicy Grzybowskiej w Zabrzu. Przeszukanie pojazdu ujawniło znaczną ilość marihuany. Następnie policjanci przeszukali mieszkania zatrzymanych i zabezpieczyli kolejne działki narkotyków. 36-latek odpowie przed sądem za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Z kolei 56-latek, który posiadał narkotyki, może trafić za kratki na 3 lata.

Działania kryminalnych z Zabrza zakończyły się sukcesem, a zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Walka z przestępczością narkotykową jest priorytetem dla policji, a dzisiejsze działania pokazują, że służby są skuteczne w walce z handlarzami narkotyków.

źródło: Policja Zabrze

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Zamknij