Napisane przez 7:09 pm Bytom

Bytom: Niecodzienny Koncert ATME w Teatrze Rozbark

Dla entuzjastów rocka i dźwięków progresywnych nadchodzi wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Skarpa Bytom oraz Teatr Rozbark zapraszają na plenerowe spektakl muzyczny 2 września o 19.30, a w roli głównej zobaczymy wrocławski zespół ATME.

Sceneria koncertu będzie niezwykła – fasada Teatru Rozbark posłuży jako niebanalne tło. Dźwięki ATME rozebrzmiewać się będą wprost z terenu Skarpy Bytom, pozwalając publiczności zanurzyć się w muzycznym świecie. Ciekawostką jest to, że wydarzenie to inauguruje dziesiąty sezon artystyczny tego bytomskiego teatru. Na dodatek Teatr Rozbark szykuje dla widzów niezwykłą niespodziankę w postaci oszałamiającej oprawy świetlnej i mappingu, które przeniosą nas w magiczną podróż po krainie dźwięków i wizualizacji.

Wrocławska formacja ATME to prawdziwa mieszanka progresywnego rocka z nutą alternatywy. Ich pełne dynamiki kompozycje, perfekcyjne opanowanie instrumentów i unikatowy wokal tworzą niezapomnianą aurę. Teatr Rozbark stanie się tego dnia idealnym miejscem dla tych, którzy pragną poczuć prawdziwą moc i głęboką pasję płynącą z twórczości zespołu ATME.

źródło: UM Bytom

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij