Napisane przez 1:10 pm Ciekawostki • One Comment

Chłodnia — na co zwracać uwagę przy budowie?

Aby powstała solidna i dobrze spełniająca swoją funkcję komora chłodnicza niezbędnych jest kilka czynników: – odpowiedni projekt – właściwie materiały – optymalnie dobrane parametry poszczególnych elementów budowy takiej chłodni – itp. Wszystko to (i znacznie więcej) znajdziesz w MRPRO. To producent komór chłodniczych i mroźniczych zarówno w wersji seryjnej, jak i na indywidualne zamówienie klienta.

Najlepsze płyty warstwowe do chłodni dla Ciebie

Niezależnie od tego, do czego ostatecznie przeznaczona zostanie chłodnia – wybór odpowiednich płyt warstwowych jest kluczowy podczas jej powstawania. W związku z tym warto powierzyć ich dobór doświadczonym projektantom z tej dziedziny. Niezwykle trudne byłoby samodzielne zbudowanie komory chłodniczej przez laika. Odpowiednia grubość płyt to w końcu tylko jeden z czynników, jakie brane są pod uwagę w toku tego procesu.

Wybierając profesjonalne projekty od MRPRO masz gwarancję, że zarówno płyty warstwowe do chłodni, jak i inne jej elementy składowe zostaną dobrane w ten sposób, aby służyły wiernie i niestrudzenie spełniały swoje zadanie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w zakresie doboru płyt warstwowych albo innych elementów chłodni – śmiało skonsultuj się z fachowcami z MRPRO, którzy projektowaniem chłodni zajmują się na bieżąco. To od nich uzyskasz m.in. informacje dotyczące tego, czy wymiany wymaga cała komora chłodnicza, czy może poszczególne jej elementy. 

Solidne drzwi chłodnicze

Drzwi takie, oprócz tego, że co do zasady są bardzo wytrzymałe i masywne, powinny być przede wszystkim odpowiednio szczelne. Mają za zadanie nie tylko utrzymywanie właściwej temperatury wewnątrz komory, ale również m.in. właściwego poziomu wilgotności powietrza, co ma niebagatelne znaczenie, chociażby w przypadku przechowywania warzyw i owoców. Tego rodzaju drzwi oraz inne elementy to także domena MRPRO. 

Doświadczeni projektanci chłodni dobiorą dla Ciebie drzwi chłodnicze o optymalnych parametrach dostosowanych do konkretnego rodzaju i gabarytów chłodni. 

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Zamknij