Konkurs Innowator Śląska 2023 – zgłoś swój pomysł już teraz!

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej, we współpracy z Enterprise Europe Network, zaprasza przedsiębiorców i instytucje sektora badawczo-rozwojowego z województwa śląskiego do wzięcia udziału w konkursie Innowator Śląska 2023. Celem konkursu jest nagrodzenie i promowanie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw oraz instytucji badawczo-rozwojowych, które w ciągu ostatnich trzech lat wprowadziły na rynek nowatorskie rozwiązania, dzięki którym odnoszą sukcesy w biznesie lub nauce.

Konkurs skierowany jest do śląskich przedsiębiorców oraz instytucji badawczo-rozwojowych, które oferują innowacyjne produkty, usługi lub nowoczesne rozwiązania technologiczne, a w ciągu ostatnich trzech lat wprowadziły na rynek rozwiązanie i posiadają dokumenty potwierdzające jego zgłoszenie lub dysponują jego wersją gotową do demonstracji. Warto dodać, że udział w konkursie jest bezpłatny.

Tytuł Innowatora Śląska przyznawany jest w trzech kategoriach: mikro przedsiębiorstwo, małe i średnie przedsiębiorstwo oraz instytucja sektora badawczo-rozwojowego. Do wygrania są nie tylko atrakcyjne nagrody pieniężne, ale także pakiety rzeczowe oraz promocyjne o zasięgu regionalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym.

Oto nagrody, które czekają na zwycięzców:

  • Nagroda Specjalna Prezesa Zarządu GAPR Sp. z o. o. – 30 000 zł,
  • Nagroda Specjalna Nagroda Gospodarcza Województwa Śląskiego inSilesia – 20 000 zł,
  • Nagroda Specjalna Prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S. A. – 20 000 zł,
  • Nagroda Specjalna Przewodniczącego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – 15 000 zł,
  • Nagroda Specjalna Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

Projekt Innowator Śląska realizowany jest w ramach projektu Enterprise Europe Network, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Single Market Programme, budżetu państwa oraz środków własnych GAPR i zaangażowanych partnerów.

Dla zainteresowanych konkursowym wyzwaniem organizatorzy przygotowali szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu oraz regulamin konkursu na stronie http://innowatorslaska.pl/. W razie pytań warto skorzystać z e-maila konkurs@gapr.pl.

Warto podkreślić, że Konkurs Innowator Śląska to nie tylko okazja do zdobycia cennych nagród, ale także świetna sposobność do promocji swojej działalności oraz wzrostu jej zasięgu. Dzięki zaangażowaniu partnerów projektu, a także w wyniku licznych działań medialnych, firmy i instytucje biorące udział w konkursie zyskują szansę na dotarcie do nowych odbiorców, zwiększenie swojej rozpoznawalności na rynku oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Warto także podkreślić, że organizatorzy konkursu Innowator Śląska mają szerokie doświadczenie w organizacji podobnych inicjatyw, a także posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, aby ocenić przedstawione im rozwiązania. Dlatego też udział w konkursie to doskonała okazja do pokazania swojego produktu lub usługi specjalistom i ekspertom z danej branży oraz do zdobycia cennych uwag i opinii na temat przedstawionego rozwiązania.

W kontekście aspektów SEO, warto podkreślić, że Konkurs Innowator Śląska jest wydarzeniem, które co roku przyciąga uwagę licznych mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich. Dlatego też, firmy i instytucje biorące w nim udział mają szansę na zdobycie cennych linków do swojej strony internetowej, co może mieć pozytywny wpływ na pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych.

Podsumowując, Konkurs Innowator Śląska to doskonała okazja dla przedsiębiorców i instytucji sektora badawczo-rozwojowego z województwa śląskiego do pokazania swojego potencjału, zdobycia cennych nagród oraz promocji swojej działalności. Dlatego też, warto skorzystać z tej szansy i zgłosić swoje innowacyjne rozwiązania już teraz. Zapraszamy!

źródło: UM Zabrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZUS: Do 1 czerwca można składać wnioski o nadpłatę składki zdrowotnej

Przedsiębiorcy, którym po rozliczeniu rocznej składki zdrowotnej wyszła nadpłata, na ich profilu PUE został utworzony wniosek o zwrot tych pieniędzy. Do 1 czerwca płatnicy mają czas na złożenie takiego dokumentu. Do tej pory przekazano 659 tys. wniosków o zwrot nadpłaconej składki na łączną kwotę ponad 1,2 mld zł. – Zgodnie z przepisami 1 czerwca 2023 […]

czytaj więcej
pyszne pl zabrze

Pyszne.pl uruchamia w Zabrzu usługę logistyczną. Zatrudnienie znajdzie od 20 do 35 osób

Lider rynku zamówień jedzenia online, Pyszne.pl, uruchamia w Zabrzu własną usługę logistyczną. Serwis planuje zatrudnić w mieście od 20 do 35 osób, które zajmą się dostarczaniem jedzenia dla lokalnych restauracji. Dzięki nowej usłudze możliwe jest zamówienie jedzenia z dostawą Pyszne.pl z restauracji, które wcześniej nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały takiej możliwości bądź […]

czytaj więcej

ZUS w Zabrzu otwarty w sobotę dla przedsiębiorców. Urzędnicy pomogą w rozliczeniu składki zdrowotnej

Do 22 maja płatnicy muszą złożyć roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne za 2022 rok. Czasu zostało niewiele, dlatego ZUS w Zabrzu, w Tarnowskich Górach, w Bytomiu i w Gliwicach organizują dla przedsiębiorców 20 maja, w sobotę, dzień otwarty. Tego dnia w godz. od 9.00 do 14.00 na klientów czekać będą doradcy ZUS, którzy wyjaśnią, […]

czytaj więcej