Napisane przez 6:27 pm Ważne w mieście

Postępy prac przy budowie centrum przesiadkowego

źródło zdjęcia: facebook.com/MalgorzataMankaSzulik

Trwają intensywne prace przy budowie ostatniego piętra centrum przesiadkowego, które ma zostać ukończone wkrótce . W planach jest również wyasfaltowanie pierwszego odcinka ulicy Goethego do końca maja. Serdecznie zachęcam do śledzenia najnowszych zdjęć z miejsca inwestycji, które prezentują postęp prac.

Wykonawca odpowiedzialny za realizację projektu centrum przesiadkowego w Rokitnicy w międzyczasie kończy prace związane z przekładaniem istniejącej infrastruktury sieciowej. Już niebawem na teren budowy trafią pierwsze elementy konstrukcji stalowej, które mają zostać wkomponowane w budynek w maju.

Z pełnym zaangażowaniem w projekt, sprawdzajcie regularnie aktualizacje i dokumentujcie postępy na placu budowy. To ważne wydarzenie w życiu miasta zasługuje na uwagę mieszkańców oraz osób zainteresowanych inwestycjami infrastrukturalnymi. Dzięki owocnej współpracy wykonawcy z władzami miasta oraz innych zainteresowanych stron, Zabrze będzie mogło cieszyć się nowoczesnym centrum przesiadkowym, które zrewolucjonizuje transport miejski w tym rejonie.

źródło zdjęcia: facebook.com/MalgorzataMankaSzulik

źródło: facebook.com/MalgorzataMankaSzulik

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij