Napisane przez 1:11 pm Ciekawostki

Mactronic – oświetlenie dla każdego

Człowiek jest zwierzęciem o dziennym trybie życia, dlatego też po zmierzchu nie widzi zbyt dobrze. Jednak dla wielu osób wieczór to jedyna pora, gdy mogą zająć się pracą przy domu – po powrocie z pracy i odpoczynku. Montaż lampy na dworze nie zawsze stanowi najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza kiedy wykonujesz też prace na ogrodzie, z dala od domu. Alternatywą mogą być systemy przenośnego oświetlenia od Mactronic. Sprawdź je konieczne.

Oświetlenie szyte na każde potrzeby

Mactronic oferuje kilka użytecznych rozwiązań, zależnych od Twoich potrzeb:

  • Latarki to podstawowe, popularne wyposażenie, które znaleźć można w praktycznie każdym domu. Ich najważniejszą zaletą jest lekkość i mobilność – możesz je schować do kieszeni i mieć zawsze przy sobie. Jednak posiadają również dużą wadę: trzeba je trzymać w dłoni, co ogranicza możliwości wykonywania bardziej złożonych czynności. Dlatego też najlepiej sprawdzają się w czasie poszukiwania jakiegoś przedmiotu lub narzędzia.
  • Maszt oświetleniowy posiada własny akumulator. Można go również złożyć do postaci walizki. Natomiast po rozłożeniu stoi stabilnie w wybranym miejscu, zapewniając mocny strumień światła. W ciągu kilkudziesięciu sekund możesz zapewnić sobie doskonałą widoczność w miejscu pracy.
  • Dla bardziej wymagających osób Mactronic przygotował także modele z podwójnym masztem. Każda lampa jest obracana i podnoszona niezależnie od drugiej. Oznacza to, że możesz oświetlić dokładnie znacznie większy obszar. Jest opcja szczególnie przydatna dla osób pracujących na ogródkach, ponieważ zapewnia im dobrą widoczność na dużym obszarze.
  • Dyski sygnalizacyjne to niewielkie obiekty, które można przymocować do metalowych elementów z pomocą wbudowanych magnesów. Pozwalają na oznaczenie terenu, choć nie zapewniają dużej widoczności. Sprawdzą się przy zabezpieczaniu niebezpiecznych miejsc, jeśli musisz przerwać pracę do kolejnego dnia. Stosowane są one także w straży pożarnej do zabezpieczania miejsca akcji ratunkowej.

Zróżnicowana oferta pozwala na dobranie systemu oświetleniowego do swoich potrzeb. I do każdej sytuacji.

Czy warto mieć ze sobą systemy oświetleniowe?

Korzyści z posiadania dodatkowego oświetlenia są widoczne w trudnych sytuacjach. Załóżmy, że zakupiłeś wyciągarkę do auta ze strony strefa998.pl/50-wyciagarka-samochodowa. I pewnego wieczoru wpadłeś w głębokie błoto, a samochód nie daje radę z wyjazdem z pułapki. Jest ciemno, więc zabierasz latarkę, by przyjrzeć się sytuacji. Konieczne okazuje się wykorzystanie zakupionego sprzętu do wyciągania. Dlatego rozkładasz maszt, by dokładnie przygotować się do wyciągania pojazdu. Jednocześnie musisz zabezpieczyć linę, by nikt w nią nie wjechał – na szczęście masz dyski sygnalizacyjne. W ten sposób, po odwiedzeniu strony strefa998.pl/11_mactronic, możesz zabezpieczyć się na takie przypadki. Bezpiecznie dla siebie, jak i innych użytkowników dróg.

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Zamknij