Nielegalne automaty gier w Zabrzu przejęte przez policjantów

nielegane automaty do gier hazardowych

Policji udało się przejąć kilka nielegalnych automatów do gier dzięki zgłoszeniowi w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Udało się to dzięki interwencji I Komisariatu Policji w Zabrzu oraz pomocy z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej. Nielegalne automaty do gry znaleziono w centrum Zabrza. Właścicielom automatów grozi do 3 lat więzienia.

Wczoraj, tuż przed północą, policja otrzymała informację, która doprowadziła ich do budynku w centrum miasta, gdzie znaleźli nielegalne automaty do gier. Policjanci weszli do wskazanego lokalu i znaleźli tam 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Naruszenie przepisów o grach losowych oznacza, że mundurowi przejęli kontrolę nad urządzeniami służącymi do nielegalnego hazardu.

Teraz funkcjonariusze próbują ustalić, ile nielegalnie zarobił salon gier przed zamknięciem. Za prowadzenie gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub licencji grozi wysoka kara grzywny lub nawet odsiadka w więzieniu.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa nieprzerwanie od pięciu lat. To doskonały przykład bardzo dobrej współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś świadkiem przestępstwa lub wykroczenia możesz skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń anonimowo wskazując lokalizację danej sytuacji. Takie zgłoszenie trafia bezpośrednio do dyspozytora i nigdy nie jest ignorowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19-latek z Zabrza przekroczył znacznie prędkość

Młody kierowca w Zabrzu postanowił zignorować przepisy ruchu drogowego, przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o aż 50 km/h. Ten 19-latek musiał zapłacić za swoją brawurę wysokim mandatem oraz został pozbawiony prawa jazdy na trzy miesiące. Policjanci z Zabrza przypominają o konieczności przestrzegania przepisów i dostosowywania prędkości do panujących warunków. Podczas niedzielnej kontroli na ulicy […]

czytaj więcej

Kto kibicował podczas Wielkich Derbów Śląska? Zaskakujące statystyki z Areny Zabrze!

Ostatnie Wielkie Derby Śląska, które odbyły się w piątek, przyciągnęły pełen stadion kibiców na Arenie Zabrze imienia Ernesta Pohla. Łącznie zgromadziło się tam 22 508 entuzjastów futbolu. W tym artykule postaram się przybliżyć kilka interesujących faktów i danych dotyczących tych, którzy zdecydowali się wspierać swoje drużyny na żywo. Podział według płci i wieku: Z całej […]

czytaj więcej

Zabrzański szachista Jakub Seemann zdobywcą złota na Mistrzostwach Europy U-16

Młody talent z Zabrza, Jakub Seemann, uczący się w III Liceum Ogólnokształcącym i reprezentujący barwy klubu Szach Mat Zabrze, zdobył prestiżowe pierwsze miejsce w Mistrzostwach Europy w szachach klasycznych w kategorii do lat 16. Te ważne zawody miały miejsce we wrześniu w rumuńskiej Mamaji. W rywalizacji, w której uczestniczył Jakub, rywalizowało ze sobą 91 zawodników […]

czytaj więcej