Napisane przez 3:28 pm Rozrywka, Ważne w mieście • One Comment

Carnall Festival: Świeże brzmienia w Sztolni Królowa Luiza już w najbliższą sobotę

Carnall Festival Zabrze

Carnall Festival Zabrze

Wakacyjne atrakcje muzyczne w strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza trwają w najlepsze! Po udanym pierwszym koncercie, organizatorzy postanowili jeszcze bardziej zaskoczyć uczestników festiwalu. Tym razem wprowadzili nowy akcent do harmonogramu, który sprawi, że sobotnie wieczory nabiorą jeszcze większego wigoru. Mała scena będzie gościć Świeże Brzmienie w wykonaniu utalentowanych DJ-ów!

Już w najbliższą sobotę, 8 lipca, miłośnicy dobrej muzyki będą mieli okazję posłuchać DJ-a MC. Niezależnie od preferencji muzycznych, będzie można pobawić się, potańczyć lub po prostu wyluzować przy najlepszych rytmach. Organizatorzy Carnall Festivalu zapewniają, że wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, co daje dodatkowy powód, aby dołączyć do tej muzycznej uczty.

To jednak nie koniec niesamowitych występów Świeżego Brzmienia. Kolejne szanse na muzyczną ucztę nadarzą się 15 i 29 lipca, a także 12 i 19 sierpnia. DJ-e zadbają o wyjątkową atmosferę, która przeniesie słuchaczy w zupełnie nowy świat dźwięków.

Ale to nie wszystko! Carnall Festival przygotował jeszcze wiele innych atrakcji na kolejne weekendy. Na przykład 23 lipca na scenie pojawią się Orkiestra MGW, Rosalie i Vito Bambino, a 6 sierpnia swoje umiejętności zaprezentują Orkiestra Muzeum, Mikromusic oraz Karaś/Rogucki. Na zakończenie festiwalu, 27 sierpnia, wystąpią Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, WaluśKraksaKryzys oraz Brodka!

Carnall Festival to niezwykła okazja, aby spędzić wakacyjne wieczory w rytmie doskonałej muzyki. Nie przegap tych wyjątkowych koncertów i dołącz do festiwalowej euforii!

źródło: UM Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij