Napisane przez 10:25 pm Gliwice

Poszukiwany sprawca uszkodzenia ciała w Gliwicach – prośba o pomoc policji

Komisariat Policji I w Gliwicach ogłasza, że prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała, które miało miejsce w dniu 10 lutego 2023 roku na ulicy Daszyńskiego 135 w Gliwicach. Według raportu RSD-157/23, funkcjonariusze uzyskali zapis nagrania z kamer, na którym widoczny jest wizerunek sprawcy.

Śledczy poszukują osób, które posiadają informacje na temat tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych sprawcy, powinny zostać przekazane do Komisariatu Policji I w Gliwicach przy ulicy Kościelnej 2 pod numerem telefonu 47 859 01 00 lub bezpośrednio do prowadzącego postępowanie sierżanta Lucjana Burzika pod numerem telefonu 47 859 01 17 lub za pośrednictwem adresu e-mail: lucjan.burzik@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają informacje na temat tego zdarzenia, aby skontaktowali się z organami ścigania, dzięki czemu pomogą w wyjaśnieniu tej sprawy i doprowadzeniu sprawcy do odpowiedzialności za swoje czyny.

źródło: Policja Gliwice

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Zamknij