Napisane przez 7:04 pm Gliwice

Policja prosi o pomoc w identyfikacji podejrzanego o kradzież paliwa w Gliwicach

Komisariat Policji I w Gliwicach intensywnie poszukuje mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież paliwa oraz posługiwanie się tablicami rejestracyjnymi nieprzypisanymi do pojazdu. Do przestępstwa doszło 19 marca 2024 roku w Gliwicach, a mimo przeprowadzenia wielu czynności dochodzeniowo-śledczych, tożsamość sprawcy nadal pozostaje nieznana.

W ramach prowadzonego dochodzenia, funkcjonariusze zabezpieczyli i opublikowali zdjęcie mężczyzny, którego podejrzewają o te czyny. Na opublikowanym materiale widać osobę przy samochodzie marki Mercedes. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą rozpoznać mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, o kontakt.

Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzanego, zachęcane są do kontaktu telefonicznego pod numerem 47 8590100, poprzez e-mail na adres kp1@gliwice.ka.policja.gov.pl, lub anonimowo poprzez skrzynkę „Powiadom nas”. Policja zapewnia pełną anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się pomóc w tej sprawie.

Apeluje się do społeczności o czujność i współpracę, mając na uwadze, że identyfikacja i zatrzymanie sprawcy jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Pomoc mieszkańców może okazać się decydująca w rozwikłaniu tego przypadku.

źródło: Policja
Visited 5 times, 1 visit(s) today
Zamknij