Napisane przez 11:28 pm Ciekawostki

Akademickie Centrum Stomatologii Zabrze

akademickie centrum stomatologii zabrze

Dbałość o zdrowie jamy ustnej to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia całego organizmu. Akademickie Centrum Stomatologii w Zabrzu oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

Dlaczego dbałość o zdrowie jamy ustnej jest tak ważna?

Choroby zębów i dziąseł mogą być źródłem zakażeń dla całego ciała. Bakterie przenoszone są do innych organów, powodując stany zapalne w miejscach tak odległych jak płuca czy stawy. Dlatego regularne wizyty u stomatologa są kluczem do zdrowia.

Zdrowie jamy ustnej a ciąża

Kobiety w ciąży powinny zwracać szczególną uwagę na stan swoich zębów i dziąseł. Problemy stomatologiczne mogą stanowić zagrożenie dla płodu, prowadząc nawet do przedwczesnych porodów.

Poradnie w Akademickim Centrum Stomatologii Zabrze

Centrum oferuje szeroką gamę usług stomatologicznych, począwszy od chirurgii, przez ortodoncję, aż po stomatologię zachowawczą i protetykę.

Nowoczesne metody leczenia

Pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnych metod leczenia, takich jak implantoprotetyka czy leczenie zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego.

Specjaliści w centrum

W Akademickim Centrum Stomatologii w Zabrzu pracują wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, takich jak dr n. med. Grzegorz Dawiec czy lek. dent. Anna Kastelik-Giżowska.

Kontakt i lokalizacja

Centrum znajduje się przy Placu Traugutta 2 w Zabrzu. Pacjenci mogą skontaktować się z placówką telefonicznie lub poprzez stronę internetową.

Podsumowanie
Akademickie Centrum Stomatologii w Zabrzu to miejsce, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną opiekę i indywidualne podejście. Dbaj o swój uśmiech z nami!

Visited 10 times, 1 visit(s) today
Zamknij