Napisane przez 7:44 pm Górnik Zabrze • One Comment

Benevento Calcio zainteresowane Krzysztofem Kubicą

Krzysztof Kubica Górnik Zabrze

Jak podaje serwis sportowefakty.wp.pl, klub Benevento Calcio chce kupić Krzysztofa Kubicę od Górnika Zabrze. We włoskim klubie gra obecnie również Kamil Glik.

Krzysztof Kubica w zeszłym sezonie był jednym z wyróżniających się młodych piłkarzy Ekstraklasy w zeszłym sezonie, strzelił dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty w 30 meczach. Większość nowych spotkań nie zagrał z powodu kontuzji, ale w meczu z Legią Warszawa zagrał już w pierwszej połowie i zastąpił Jonathana Kotzke. Istnieje ryzyko, że to niestety jeden z ostatnich meczów Kubicy w barwach Górnika Zabrze.

Wysłannicy Benevento Calcio byli obecni na ostatnim meczu Kubicy. Pomocnik znajduje się na liście celów transferowych ich klubu. Włoski klub chciałby pozyskać jak najszybciej Krzysztofa Kubicę, a Górnik Zabrze jest skłonny go odsprzedać. Mają ważną umowę do 30-go czerwca 2023 roku.

Według naszych informacji już wcześniej pojawiały się propozycje i zapytania ze strony innych klubów. Jednak ta ostatnia wydaje się być potencjalnie najbardziej intratna i obiecująca dla samego piłkarza z Górnika.

Kim jest piłkarz Krzysztof Kubica

Krzysztof Kubica to 22 letni piłkarz Górnika Zabrze. W zabrzańskim klubie gra od 5 lipca 2018 na pozycji środkowego pomocnika.

Wzrost Krzysztofa Kubicy: 193 cm
Data urodzenia: 25 maja 2000
Miejsce urodzenia: Żywiec

źródła:
sportowefakty.wp.pl
instagram.com/kylo.kubica

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij