Benevento Calcio zainteresowane Krzysztofem Kubicą

Krzysztof Kubica Górnik Zabrze

Jak podaje serwis sportowefakty.wp.pl, klub Benevento Calcio chce kupić Krzysztofa Kubicę od Górnika Zabrze. We włoskim klubie gra obecnie również Kamil Glik.

Krzysztof Kubica w zeszłym sezonie był jednym z wyróżniających się młodych piłkarzy Ekstraklasy w zeszłym sezonie, strzelił dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty w 30 meczach. Większość nowych spotkań nie zagrał z powodu kontuzji, ale w meczu z Legią Warszawa zagrał już w pierwszej połowie i zastąpił Jonathana Kotzke. Istnieje ryzyko, że to niestety jeden z ostatnich meczów Kubicy w barwach Górnika Zabrze.

Wysłannicy Benevento Calcio byli obecni na ostatnim meczu Kubicy. Pomocnik znajduje się na liście celów transferowych ich klubu. Włoski klub chciałby pozyskać jak najszybciej Krzysztofa Kubicę, a Górnik Zabrze jest skłonny go odsprzedać. Mają ważną umowę do 30-go czerwca 2023 roku.

Według naszych informacji już wcześniej pojawiały się propozycje i zapytania ze strony innych klubów. Jednak ta ostatnia wydaje się być potencjalnie najbardziej intratna i obiecująca dla samego piłkarza z Górnika.

Kim jest piłkarz Krzysztof Kubica

Krzysztof Kubica to 22 letni piłkarz Górnika Zabrze. W zabrzańskim klubie gra od 5 lipca 2018 na pozycji środkowego pomocnika.

Wzrost Krzysztofa Kubicy: 193 cm
Data urodzenia: 25 maja 2000
Miejsce urodzenia: Żywiec

źródła:
sportowefakty.wp.pl
instagram.com/kylo.kubica

One thought on “Benevento Calcio zainteresowane Krzysztofem Kubicą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kto kibicował podczas Wielkich Derbów Śląska? Zaskakujące statystyki z Areny Zabrze!

Ostatnie Wielkie Derby Śląska, które odbyły się w piątek, przyciągnęły pełen stadion kibiców na Arenie Zabrze imienia Ernesta Pohla. Łącznie zgromadziło się tam 22 508 entuzjastów futbolu. W tym artykule postaram się przybliżyć kilka interesujących faktów i danych dotyczących tych, którzy zdecydowali się wspierać swoje drużyny na żywo. Podział według płci i wieku: Z całej […]

czytaj więcej
górnik zabrze ruch chorzów derby

Mecz Górnik Zabrze – Ruch Chorzów – Wielkie Derby Śląska 15.09.23

Już 15 września (piątek) odbędzie się 122. edycja Wielkich Derbów Śląska. Górnik Zabrze podejmie na swoim terenie drużynę Ruchu Chorzów. Drużyna z Chorzowa, której trenerem jest Jarosław Skrobacz, w obecnym sezonie nie błyszczy – po 7 kolejkach ma na swoim koncie jedynie 6 punktów i zajmuje 14. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Wielkie Derby […]

czytaj więcej

Jensen opuszcza Górnik i przechodzi do Aberdeen

Ostatnie dni przyniosły spore zamieszanie wokół postaci Richarda Jensena. 27-letni obrońca zakończył właśnie swoją piłkarską przygodę w Górnika Zabrze i rusza w stronę Aberdeen FC. To ruch, którego wiele osób się spodziewało, ale jednocześnie wiąże się z nim spora dawka emocji. Fiński zawodnik, pochodzący ze szwedzkiej mniejszości zamieszkującej Finlandię, trafił do Górnika w lipcu 2022 […]

czytaj więcej