Napisane przez 12:48 pm Ciekawostki

Czym są iluminacje świąteczne i sezonowe?

Dekoracje świetlne i sezonowe od kulis

Dla wielu z nas, dekoracyjna iluminacja świetlna miast jest czymś więcej niż tylko tysiącem świecących lampek. Zjawiskowe iluminacje świetlne budynków, to nie tylko dekoracje na specjalne okazje ale także indywidualne projekty iluminacji, które jako profesjonalne iluminacje przestrzenne wzbudzają w oglądających całą masę niezapomnianych emocji. Będąc tłem dla wspaniałych świątecznych momentów zarówno wiosenne dekoracje świetlne jak i iluminacje eventowe swoją wyjątkowością tworzą miejsce spotkań dla klientów galerii lub uczestników danego wydarzenia. Sprawdźmy jak wyglądają prace nad ich realizacją i montażem.

Dekoracje sezonowe to na skalę krajową tysiące wykonanych projektów, setki rozświetlonych placów i galerii, miliony świątecznych spotkań z bliskimi. W takim anturażu złożonym z tysięcy kilometrów roziskrzonych lampek, wyjątkowe ozdoby świąteczne i dekoracje sezonowe nabierają zupełnie innego, magicznego znaczenia. Zanim jednak będziemy mogli podziwiać efekt końcowy, przekonajmy się na czym polega organizacja prac dotyczących produkcji i montażu tych oszałamiających dekoracji.

Dekoracje sezonowe i iluminacje świetlne – jak wygląda ich realizacja po drugiej stronie lustra?

Park iluminacji, dekoracje dla festiwali czy letnie dekoracje świetlne to przedsięwzięcia, podkreślające wyjątkowość danego wydarzenia. Nic więc dziwnego, że zarówno producenci jak i wykonawcy oferujący dekoracje świetlne na wydarzenia specjalne dwoją się i troją, by zapewnić uczestnikom imprez jedyną w swoim rodzaju oprawę, która na długo zapadnie w ich pamięci.

Zachwycające dekoracje świetlne na koncerty i święta, wyjątkowe dekoracje na imprezy miejskie a także dekoracje świetlne na festiwale uświetniają swoją obecnością różnego rodzaju spotkania, dzięki wykorzystaniu elementów ledowych, które w bezpieczny sposób może postawić na nogi wyłącznie profesjonalna ekipa ludzi.

Szeroki wybór dekoracji świetlnych i iluminacji sezonowych

Kiedy konkretne miasto pragnie mieć swoją własną iluminację świetlną, jego organizacją zajmuje się projektant, bogatszy o wskazówki samorządowców w kwestii rodzaju, ilości, kolorystyki i lokalizacji dekoracji świetlnych. Kiedy projekt jest już gotowy, wówczas na kilka tygodni lub miesięcy przed planowanym wydarzeniem rozpoczynają się pracę związane z montażem świetlnych iluminacji.

Bez względu na to czy przedmiotem zamówienia są dekoracje świetlne na imprezy plenerowe czy iluminacje świąteczne, ich montaż każdorazowo odbywa się przez specjalistyczną firmę zajmującą się także produkcją dekoracji świetlnych. Dzięki tej kompleksowej usłudze masz pewność, że całość zlecenia od A do Z realizowana jest zgodnie z potrzebami oraz przepisami obowiązującego prawa. Ze względu na to, że różnego rodzaju iluminacje świetlne muszą być w pełni bezpieczne nie tylko dla osób je montujących i obsługujących ale też dla wszystkich uczestników danego wydarzenia, muszą spełniać niezbędne standardy jakości. Tylko takie podejście od projektu aż po montaż gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę zlecenia.

Teraz, stojąc przed zapierającymi dech w piersiach iluminacjach i dekoracjach świetlnych, wiesz, że za ich realizacją stoi sztab ludzi, którzy nie szczędząc ciężkiej pracy, dają z siebie wszystko, aby ich dekoracje sezonowe długo cieszyło oko, podkreślając wyjątkowość i ważność danej uroczystości. Wspaniałe efekty, szeroki wybór, atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm – wszystko po to, by nadać blasku Twoim chwilom.

Więcej na temat dekoracji świetlnych i profesjonalnych iluminacji przestrzennych znajdziesz na IPB Decoration.

Visited 59 times, 1 visit(s) today
Zamknij